बिदेशबाट यसरी बाहिरिनछन नेपाली चेलीको हरुको चर्तीकला आखिर किन यति सम्म गर्छन् होला हेर्नुहोस

देशमा रोजगारको सम्भावना नदेखेर धेरै नेपाली दाजु भाई तथा दिदि बहिनीहरु प्रदेशमा कामको सिलसिला सयौं नेपालीहरु हरेक दिन प्रदेशमा जान्छन कसैको राम्रो पनि भएको छ । भने कसैले बिभिन्न कारणले अनेक समस्याहरु झेल्नु पनि परेको छ ।

हामी माया अनि अरुमा बिश्वास मा परेर आफ्ना गोप्य सूचना वा गोप्य अंग पनि आफ्ना बिश्वा सिला प्रेमीप्रेमिका बिच आधन प्रदान गर्छौ । जुन केही दिनका लागि राम्रो भएपनी जुन दिन प्रेमी प्रेमीकाको सम्बन्ध सकिन्छ तब यस्ता भिडियो हरु बजार मा आउछन । त्यसैले तपाईं चेलीहरु कसैको पनि बिश्वास नगर्नुस फेरि तपाईको हालत पनि यस्तै बन्न सक्छ । सामाजिक सञ्जालबाट जोडिएमा माया प्रेममा धेरै भर पनि गर्नु हुदैन ।

ति कुराहरुवाट एकदम टाढै रहनुहोला । उसले भनेको आधारमा मात्र पनि धेरै कुराहरु हामी सर्हष हस भनेर भन्दिन्छौ त्यसैले कुनै पनि मानिसलाई विश्वास गर्नु अगाडी उसलाई नजिकबाट चिन्न जरुरी छ यानकी विश्वास गर्न लाएक छ वा छैन भनेर बुझ्नु पर्दछ । जनहितमा जारी फेरी पनि येस्ता घटना नदोहोरियोस ।

ति कुराहरुवाट एकदम टाढै रहनुहोला । उसले भनेको आधारमा मात्र पनि धेरै कुराहरु हामी सर्हष हस भनेर भन्दिन्छौ त्यसैले कुनै पनि मानिसलाई विश्वास गर्नु अगाडी उसलाई नजिकबाट चिन्न जरुरी छ यानकी विश्वास गर्न लाएक छ वा छैन भनेर बुझ्नु पर्दछ । जनहितमा जारी फेरी पनि येस्ता घटना नदोहोरियोस ।यस्तै यस्तै टिप्स हरु पढ्नलाई हाम्री वेब साईटमा भ्रमण गर्दै गर्नुहोला

प्रतिक्रिया दिनुहोस