महिलाहरु किन अपरिचित पुरुषसंग उत्तेजित हुन्छन् , थाहा पाउनुहोस !

ऐजेन्सी ।शा’रिरक स’म्बन्धलाई राम्रो विचारले सोचे राम्रै हुन्छ । न’राम्रो विचारले सोचे न’राम्रो हुन्छ जब शा’रिरक स’म्बन्धलाई न’राम्रो बि’चारले हेर्ने गरिन्छ । तब शा’रिरक स’म्बन्ध ज’तिको घृ’णित कुरा केहि न’हुने अध्ययनहरुले देखाउँदै आएका छन् । यस बिषयमा भन्नु पर्दा ना’रीहरु ल’जालु र जा’ली पनि हुने गर्दछन् भन्ने निष्कर्ष अध्यनहरुले बताएका छन् ।

प्राय स्त्रीले आफ्नो जीवनमा विभिन्न खालको शा’रिरक स’म्बन्ध फरक ढाँचा ,फरक विचार ,कसैको द’वाब बि’ना स्वत्रन्त्र पूर्वक अ’नुभव गर्न चाहने गरेको दा’वी गर्दै प्रतिवेदन बाहिर आएको हो । फु’र्सद मिल्दा विभिन्न प्रकारका शा’रिरक स’म्बन्ध प’रीक्षण समेत गर्न म’न पराउने उल्लेख गरेका छन् ।अध्ययनले प्रायस् जसो महिला अपरिचित पु’रुषसंग शा’रिरक स’म्बन्ध रा’ख्न मन प’राउछन र उ’त्तेजित हु’न्छन कि’नभने अ’पिरिचि’तसँग शा’रिरक स’म्बन्ध रा’ख्दा सबै सि’माहरु भु’लेर र’माइलो गर्न पाइन्छ भन्ने सोचाई हुन्छ । तर कतिपय अवस्थामा पु’रुषहरुले छु’दा रि’स उठ्ने, न’राम्रो लाग्ने हुन्छ। महिलाहरु अ’परिचित पु’रुष संग उ’त्तेजित हुन्छन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस