कल गर्ल समातिएपछि जब उनका हजारौँ ग्राहककाे फोन आयाे पु’लिस नै च’कित बनेका छन्

अहिलेकाे समयमा सामाजिक संजाल मार्फत बिभिन्न किसिमका घटनाहरु बाहिरिने गरेका छन् । त्यस्तै, भारतको विहारको राजधानी पटनामा एक कल गर्ल समातिएकी छिन् । एक कल गर्ल समातिएपछि आफ्नो नाम नलिन भन्दै हजारौँ मानिसहरुले फाेन गरेका छन् । यस पटना में सेक्स रैकेट का भंडाफोड़ः रहेकाे छ ।

पटना में सेक्स रैकेट का भंडाफोड़ः भारतको विहारको राजधानी पटनामा उनलाइ गिरफ्तार गरेपछि उनलाई पुलिसथानामै मेरो नाम नलिन भन्दै हजारौँ मानिसहरुको फोन आएको भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् ।

पटना में से’क्स रैकेट का भंडाफोड़ः बिहारमा केहि समय देखि अनलाइन से’क्स रकेट चलाएको आरोपमा पु’लिसले ८ जनालाई गि’रफ्तार गरेको थियो ।

पटना में से’क्स रैकेट का भंडाफोड़ः जसमध्येकी एक महिलाको नम्बरमा भने यति धेरै कल आएका थिए कि पुलिस नै अचम्मित बने । उनको नम्बरमा प्लिज मेरो नाम नलिनुहोला भन्दै फोन आएपछि पु’लिस नै च’कित बनेका छन् । याे घटना अहिले सामाजिक संजालमा भाइरल बनेकाे छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस