प्रेम गरेको आरोपमा विधवा महिलालाई कपाल मु’डेर, का’लो मो’सो दलेर गाँउ घुमाइयो

प्रेम गरेको आरोपमा एक महिलामाथि समाजले घिनलाग्दो व्यवहार गरेको छ । उनलाई का’लो मो’सो दलेर गाउँ घुमाइएको छ । यो घटना भारतको हो ।

उत्तर प्रदेशको मैनपुरी जिल्लाबाट यो आश्चर्यजनक घटना बाहिर आएको हो । गाउँलेहरूले एक जना विधवालाई एक युवकको साथमा फेला पारे । दुबैलाई पि’टि’यो । त्यसपछि उनीहरूको कपाल मुण्डन गरियो का’लो मो’सो समेत तिनीहरूको अनुहारमा दलियो।

यो घटना मैनपुरीको नगला गुरबख्श गाउँसँग सम्बन्धित छ। यस घटनाको बारेमा प्रहरीलाई जानकारी गराइएको थियो। दुबै जनालाई पुलिस स्टेशन लगेको थियो तर घटनामा संलग्न सबै आरोपी गाउँबाट हर्राका छन्।

कोतवालीको नगला गुरबख्श गाउँमा बस्ने ३५ बर्षे महिलाको श्रीमानको निधन भएको थियो र उनको तीन बच्चाहरु छन्। गाउँका एक विवाहित युवक गुरमीत कथेरियासँग महिलाको सम्बन्ध थियो । गाउँलेले उनीहरुको सम्बन्धमा आपत्ति जनाए। युवकको परिवारले पनि महिलासंगको सम्बन्ध मन पराएका थिएनन् ।

शुक्रबार दिउँसो २ बजे तिर गाउँका केही व्यक्तिले ती दुवैलाई घरको बाहिर फेला पारे । दुबैलाई गाउँको चौरमा लगियो जहाँ उनीहरूको अनुहार पी’डा दायक देखिन्छ ।

दुबै जनाले गाउँलेसंग माफी मागे । तर कसैले तिनीहरूको कुरा सुनेन। कसैले प्रहरीलाई घटनाबारे जानकारी गराएको थियो। घटनास्थलमा पुगेपछि प्रहरीले दुबैलाई उद्धार गर्यो र आरोपित विरुद्ध मु’द्दा दर्ता गर्यो। प्रहरीले भने कि यस घटनामा संलग्न कुनै पनि अभियुक्तलाई छोडिने छैन। उनीहरूलाई कडा कारबाही गरिनेछ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस