प ति बाहिर भएको बेला ग र्भवती भएकी श्रीमतीले दिइन् दुनियाँ च कित हुने यस्तो ज वाफ

काठमाडौं । विश्वमा हरेक दिन नयाँ र अ नौठा घ टनाहरु भइरहेका हुन्छन् । अहिले बाहिर आएको समाचार भारत बिहार राज्यको हो । जगदीशपुर पुलिस क्षेत्र यहाँ छ । यहाँ एक महिला ग र्भवती हुने बित्तिकै ब बाल भएको छ । महिलाको नन्द यस स म्बन्धमा डीआईजी पुगेकी थिईन् । अब तपाई सोच्दै हुनुहुन्छ, के भयो ?

वास्तवमा, ग र्भवती महिलाको पाँच व र्ष पहिले वि वाह भएको थियो । ऊसँग डेढ वर्षकी छोरी पनि छ । तब सम्म सबै कुरा ठीक थियो । महिलाको नन्दका अनुसार उनकी भाउजु तीन महिनादेखि ग र्भवती भइन् ।

जबकि उनको दाई लामो समय देखि सँगै छैन । दाई सात महिना देखि कोलकातामा छन् । सात महिना देखि भे टघाट नभएपछि भाउजुको पेटमा बच्चा कसरी आयो भन्दै प्र हरीमा उनले खबर गरिन् ।

दैनिक भास्करका अनुसार नन्द यस बारे आक्रोशित थिइन् । उनी डिआइजी विकास विभवसम्म पुगिन् । उनले डिएनए परीक्षणको माग गर्न थालिन् । जब डाक्टरहरूले अनुसन्धान गरे, तब यो प त्ता लाग्यो कि बच्चा तीन महिनामा १२ दिनको भएको रहेछ ।

नन्द रिसाएको मात्र थिइनन्, महिलाका पतिले पनि यो को हो भनेर प्रश्न गर्न थाले ? अब ती आइमाईले दिएको जवाफ सबैभन्दा रो चक छ । उनले गाउँ पञ्चायत बसेका बेला आफुसँग रा ती स पनामा आएर पतिले यौ ’न स’म्बन्ध राखेको अनी बच्चा पनि उनैको भएको दा वा गरिन् ।

तर, जब सम्पूर्ण परिवारलाई यो थाहा भयो, ती महिलाले भनिन् कि यदि तपाईले मलाई घरमा राख्न चाहानुहुन्छ भने राख्नुहोस्, अन्यथा म तिमीलाई केही झु ठो केसमा फ साउनेछु। तर यस ध म्कीको कुनै असर भएन र परिवारले त्यसलाई घरमा राख्न मानेन ।

कुरा यहीं समाप्त भएन । परिवारका सदस्यले महिलालाई साथमा राख्न अ स्वीकार गरेपछि पञ्चायत बसे । त्यहाँकी महिलाले भनिन् कि बच्चा उसको पतिको हो । उनका पति सप नाहरुमा आउँथे। र यही कारणले गर्दा उनी गर्भवती भइन् ।

पञ्चायतको समयमा महिलाको फोन पनि जाँचिएको थियो । उनको फोनमा के  टाको नम्बर फे ला पर्यो । त्यसपछि पोल खोलियो कि यो ब च्चा त्यो केटोको हो, र यी महिला उसँग सम्बन्धमा छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस