तेह्र वर्षअघि ४५ अर्ब डलरका मालिकसँग अहिले १ लाख डलर पनि छैन !

काठमाण्डौ । चाइनिज बैंकबाट लिएको ७०० मिलियन डलर कर्जाको विषयमा परेको मुद्धाको सुनुवाईको क्रममा एशियाकै सबैभन्दा धनी मुकेश अम्बानीका भाई अनिल अम्बानीले यूकेस्थित एक अदालतमा सुन्दै अचम्म लाग्ने कुरा गरेका छन् ।

उनले सो क्रममा भनेका छन् कि म अहिले सामान्य मान्छेजस्तो भएको छु र अति नै सामान्य जिन्दगी गुजारिरहेको छु ।

तपाईलाई सुन्दा अचम्म लाग्ला, अहिले उनको बैंक ब्यालेन्स लाखमा सीमित बन्न पुगेको छ । एक रिपोर्टअनुसार सन् २०२० को जनवरी १ मा उनको बैंक ब्यालेन्स २१ लाख भारु मात्र रहेको थियो ।

अनिल अम्बानीले अदालतमा मुद्धा लड्ने क्रममा आफ्ना वकिलको फिस भर्न उनले गहना बेचिरहेका छन् । अम्बानीका अनुसार २०२० जनवरीदेखि जूनसम्मको अवधिमा उनले ९.९ करोड भारु बराबरको गहना बिक्री गरेका छन् । अब बिक्री गर्नलायक कुनै पनि चिज उनीसँग अब बाँकी छैन ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस