संसारमा यस्तो देश, जहाँ पुरुष र महिलाका लागि मात्र एउटा लुगा छ, थाहा पाउनु भयो भने चकित पर्नु हुने छ

विश्वमा धेरै देशहरू छन् जुन उनीहरूका विशिष्ट चलन र परम्पराका लागि परिचित छन्। आज हामी तपाईंलाई त्यस्तै एउटा देशको बारेमा बताउन जाँदैछौं जहाँ महिला र पुरुषहरूको कपडा समान छ। त्यहाँका सबैले उस्तै लुगा लगाउने कुरा थाहा पाउनु भयो भने तपाईं छक्कै पर्नुहुनेछ। केही देशहरू उनीहरूको प्राकृतिक सौन्दर्यका लागि प्रख्यात छन् ताकि उनिहरू आफ्नो संस्कृति र जीवनशैलीका लागि विश्वमा चिनिन्छन् र हामी त्यो देशको पोशाकका लागि अन्य देशहरू भन्दा भिन्न छौ।

तपाईंले पक्कै पनि मेडागास्करको बारेमा सुनेको वा पढ्नु भएको होला , मेडागास्करमा समान कपडा । यस देशको पूरा नाम गणतन्त्र माडागास्कर हो। यो अफ्रीकाको समुद्रीतट हिन्द महासागरमा टापु राष्ट्र हो। मेडागास्कर यसका पोशाक मात्र होइन, धेरै धेरै सुविधाहरूसहितको देश हो। यो देश विश्वको चौथो ठूलो टापु हो। मेडागास्करको माटो रातो छ किनभने यसलाई रेड आइल्याण्ड पनि भनिन्छ।

मेडागास्कर पर्यटकहरु बीच धेरै लोकप्रिय छ मडागास्कर पनि यसको विशिष्ट सुविधाहरुका लागि पर्यटकहरु बीच धेरै लोकप्रिय छन् तर कोरोना भाइरस को कारण, यस वर्ष धेरै पर्यटक यहाँ आएनन्। मेडागास्करको बारेमा धेरै चकित लाग्दो तथ्यहरू छन्, जसमध्ये सब भन्दा खास यहाँको पोशाक हो। यहाँ सबैले एउटै लुगा लगाउँदछ कि यो महिला हो कि पुरुष, केटाकेटी वा बुढा। समातिएका सबै मान्छेहरु को लागी एकै प्रकारको यहाँ प्राप्त हुनेछ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस