खैरो, रातो र सुन्तला रंगको साथ मेहन्दी कपाल लागाउनु होस र चमत्कार हेर्नु होस

सेतो कपालले कुनै पनि महिलाको सौन्दर्य बिगार्दछ। केही व्यक्तिहरुको उमेरमा सेतो कपाल हुन्छ, जसमा उनीहरूले सेतो कपाल लुकाउन रंग लागाउ छन् । व्यक्तिले सेतो कपाल लुकाउन गर्न अमोनिया सबैभन्दा राम्रो रंग प्रयोग गर्दछ, जसले कपाललाई ठूलो क्षति गर्दछ। तपाईं आफ्नो कपाल रंग गर्न मेहन्दी प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। मेहँदी लागू गर्नाले कपाललाई हानी गर्दैन।

उही समयमा, केहि मानिसहरूलाई रंग मेहँदी धेरै मनपर्दछ। तर व्यक्तिहरू विश्वास गर्छन् कि मेहँदीले चाहेको रंग ल्याउँदैन। यदि तपाईं राम्रोसँग मेहँदी मिक्स गर्नुहुन्छ भने, तपाईं पनि रंग प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ। यदि हामी मेंहदी मिसाईरहेको बेलामा केही परिवर्तन गर्यौं भने कपालले चाहेको रंग पाउन सक्दछ। हेन्ना संग तपाईं आफ्नो कपाल रातो, खैरो र बरगंडी रंग गर्न सक्नुहुन्छ। यी रंगहरू बिल्कुल रासायनिक मुक्त हुनेछ, यसले कपाललाई कुनै नोक्सान पुर्‍याउँदैन। त्यसोभए आउनुहोस् हामी कसरी विभिन्न रंगहरू ल्याउन मेहंदी मिश्रण गर्ने जानौं।

कपाललाई कत्तिको खैरोबनाउछ , यदि तपाई आफ्नो कपाल खैरो रंगमा मेहन्दी लगाउन चाहानुहुन्छ भने तपाईले कफीको पानीमा मेहन्डी विघटन गर्नु पर्छ। तपाईं पनि मेहँदी विघटन गर्दा लौंगहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, यसले तपाईंको कपाललाई पोषण दिनेछ।
मेहँदी विघटन गर्न दुई कप ठूलो पानीमा दुई चम्मच कफी पाउडर र एक चम्मच लौंग राखेर पानी उमाल्नुहोस्। यसमा मेहँदी मिलाउनुहोस् र यसलाई रातभर डुबाउन दिनुहोस्। तपाईं यसमा आमला पाउडर थप्न सक्नुहुन्छ, यसले तपाईंको कपालको जरा बलियो पार्दछ। यस पछि, तपाइँ आफ्नो कपालमा हेन्ना लागू गर्नुहुन्छ। यसले तपाईंको कपाललाई खैरो र color्ग दिन्छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस