श्रीमतीले बिहानै उठेर यस्तो काम गरे श्रीमानको भाग्य चम्किन्छ

धर्म शास्त्रमा पत्नीलाई पतिको जाेडि वर पिपल भनेर चिनिन्छ, यी जाेडी सात जन्मसम्म टुट्दैनन् । पत्नीको भाग्यको पतिको भाग्यमा केहि ग्रहहरु बिग्रिन सक्छन्, त्यसैले भनिन्छ कि विवाह पछि कुनै कुनै मात्र व्यक्तिको भाग्यमा ठूलो परिवर्तन आउन सक्छ तर । कसैकसैको चाहिँ यसले झन् नराम्रो प्रभाव पारेको पनि हुनसक्छ ।

यदि कसैको विवाहपछि पनि भाग्य चम्किएको छैन भने यस्ता उपाय अपनाउन सकिन्छ जसले मानिसको जीवनमा ठूलो परिवर्तन ल्याउँछ । भारतका पण्डित शिवकुमार शर्माले पनि त्यस्ता उपाय सुझाएका छन् जसका कारण पतिको भाग्यमा पत्नीका कारण परिवर्तन आउन सक्छ । शास्त्रमा स्त्रीलाई लक्ष्मीको दर्जामा राखिएको छ ।

उनलाई लक्ष्मी स्वरुप मानिने गरिएको छ । त्यसैले स्त्रीले विहान सधैं पूजापाठ गर्नु राम्रो हुन्छ । यसले पतिको जीवनमा पनि ठूलो परिवर्तन ल्याउने विश्वास गरिन्छ। घरमा महिलाले विहान उठेर सबैभन्दा पहिले स्नान गर्नु अवाश्यक छ ।

साथै, तुलसीलाई पानी चढाएर उनीहरुले आफ्नो दुःख हटाउनका लागि प्रार्थना गर्नु पर्ने हुन्छ । शिवकुमारका अनुसार घरमा तामाको भाँडामा पानी राखेर पूरै घरमा छर्कनाले घरको वातावरण शुद्ध हुन्छ र यसले नकरात्मक शक्तिलाई हटाउन सहयोग गर्छ । अनि यसले घरमा समृद्धि ल्याउँछ

प्रतिक्रिया दिनुहोस