मेरा दुई मुनालाई हुर्काउनु छ म बाँच्न चाहान्छु सक्दो सहयोग गरि दिनु होस

मानिसको शत्रु रोग समान अरु को हुन सक्छ र ? रोगले सानू ठुलो बुढो तन्नेरी , गरिब कहाँ भन्छन् र ? भर्खरै २१ बर्षको कलिलो उमेरमा नै पाठेघरमा संक्रमण भएर पित्तथैली र मृगौला मा समेत असर पार्दै गएको हुनाले बिगत १ वर्षदेखि बिरामी सन्दु वाइबालाई हाल Teaching Hospital मा उपचार गराइरहेको हुदा; अहिले औषधि किन्ने पनि पैसा नभएकाले सन्दु वाइवा लाई बचाऊनको लागी हजुरहरुको सहयोग को ठुलो खाँचो छ।

विगत दुई साता देखी पाठेघर संक्रमण भई पित्तथैली र मृगौलामा समेत संक्रमण फैलिएर टिचिङ्ग अस्पतालमा भर्ना भई उपचरथ मकवानपुर जिल्ला, इन्द्रसारोबार गाउँपालिका वडा नं. ५ निवासी सुरेंद्र वाईबाकी २१ वर्षीय पत्नि सन्दु वाईबा को आर्थिक अवस्था एकदमै नाजुक रहेको छ। गाउँबाट चन्द संकलन गरी उपचार गर्न काठमाण्डौ ल्याएकी उनलाई आत्यावश्यक औषधी किन्न समेत पैंसा नभएको उनका पति सुरेंद्र वाईबाले बताए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस