भाउजु सुनिता र देवरको एउटै सारीको फेरमा लाश

गोर्खाली खबर

काठमाडौं । देवर र भाउजुको लाश फेला पारिएको छ । घटनाको सत्यता बाहिर आउँद गाउँले नै चकित बनेका छन् । भारत, उत्तर प्रदेशको फतेहपुर जिल्लाको गाजीपुरमा डरलाग्दो दृश्य देखिएको हो ।

त्यहाँको लोम्हटा गाउँमा एकै फन्दामा देवर–भाउजु मृत फेला परेका हुन् ।परिवारले लामो समयसम्म ढोका नखुलेपछि आफैं खोले, तब दुबै लाश सा’डीमा घुमटिएको अवस्थामा मृत फेला परेका थिए । प्रहरीका अनुसार लामो समयदेखि उनीहरुबीच देवर र भाउजुको सम्बन्ध नभई अरुथोक नै चलिरहेको थियो । उनीहरुबीच श्रीमान र श्रीमतीको जस्तो सम्बन्ध रहँदै आएको खुलेको छ ।

तर यो बीचमा परिवारले उनीहरुलाई अलग गर्नका लागि देवर चाँहीको विवाहको बारेमा तयारी गर्न थालेका थिए । आफुहरु सम्बन्धमा रहेको कुरा कसैलाई भन्न नसकेका उनीहरुले तब उनीहरुले यस्तो कदम उठाएको खुलेको छ ।

बान्द्रा जिल्लाको बबेरु थाना क्षेत्र बडौली कावात्रा निवासी रासिपालकी छोरी २८ वर्षीया सुनिताको विवाह २०१६ मा ब्राह्मणतारा गाउँका हरिओम निषाद छोरा शिवबरनसँग भएको थियो ।जेसीबी चालक हरिओम बान्द्रामा छन् ।

हरिओम कामका कारण प्रायः बान्द्रामा हुन्छन् । विवाह भएको केही दिन पछि सुनिता र २२ वर्षीय देवर राममिलन र सुनीताबीच ना’जायज स’म्बन्ध कायम भएको थियो । त्यसपछि तिनीहरूले एक अर्कालाई मनपराउन थालेको बताइएको छ ।

घरमा दाई नभएको मौकामा राममिलन र श्रीमान नभएको मौकामा सुनीता एक अर्काको इच्छा पुरा गर्दै आएका थिए भनिएको छ ।यो कुरा परिवारका सदस्यहरूलाई पनि जानकारी भइसकेको थियो । अवस्था नियन्त्रण भन्दा बाहिर जाने लगभग पक्काजस्तै देखिएको थियो ।

हरिओमलाई जानकारी नदिएर परिवारका अन्य सदस्यहरुले रामामिलनको विवाह गर्दिने कुरामा विचार गर्न थालेका थिए ।राममिलानको विवाह असोदर प्रहरी चौकी क्षेत्रको गाउँमा गर्ने कुरा पक्कापक्की भैसकेको थियो । त्यसबेलादेखि अलग हुने डरले देवर र भाउजु दुःखी हुन थालेका थिए ।

परिवारका सदस्यहरूले भने कि राममिलन मंगलबार राति बुबाको साथ आमन्त्रित गरेर फर्केका थिएदिनभरीको काम सक्काएर सबै सुत्न गए । सुनिताका तीन वर्षीय छोरा हर्ष हजुरआमा बलियासँग सुतिरहेका थिए ।

सुनिता दोस्रो तीन महिनाकी छोरी क्रान्तिसँग कोठामा सुतिन् । सुनिता मंगलबार बिहान कोठाबाट बाहिर निस्किइनन् । कोठाबाट बालिका चि’च्याईरहेको आवाज आयो र सुनीतासँगै राममिलनलाई पनि परिवारका सदस्यहरुले देख्न सकेनन् ।त्यसपछि परिवारका सदस्यहरूले जसोतसो ढोका खोल्न सफल भएका हुन् ।

जब ढोका खोलियो तब जे देखियो त्यसले सबैलाई हैरान बनाएको हो । उनीहरु साडीको फेर फ्यानमा लगाएर लाशको रुपमा भेटिएका थिए ।सुनिताको शरीर सा’डीको एक छेउमा थियो भने अर्को छेउमा रामामिलनको लाश थियो ।

सुनिताको अनुहार रामामिलानको छातीमा थियो । एउटा खुट्टा सुनिताको खाटमा फसेको थियो र अर्को खुट्टा खाटमुनि थियो । फोरेन्सिक टोलीले पनि अनुसन्धान गरेको छ ।जाफरगंजका सीओ सञ्जय शर्मा र एसओ कमलेश पाल घटनास्थल पुगेका थिए ।

एएसपी राजेश कुमारले भने कि दुवै जनालाई चेतावनी दिइएको थियो । राममिलनका बुबा शिवबरनले प्रेम प्रसंगको कारण जीवन विसाउन गर्ने प्रयास भनेका छन् । यसमा कसैले कसैलाई पनि आरोप लगाएको छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस