बाल्यकालमा लगाएको प्रेम बुढेसकालमा साकार पार्दै यी ८० वर्षीय पुरूषले ७५ वर्षीया महिला संग गरे बिबाह

काठमाडौं । प्रेम गर्नेहरुका लागि एक मनछुन खबर बाहिर आएको छ । जुन सुन्दा जो कोहीलाई अनौठो लाग्न सक्छ । यो पाकिस्तानबाट आएको खबर हो । त्यहाँ एक८० वर्षीय पुरूषले ७५ वर्षीया महिलालाई विवाह गरेका छन् ।

विशेष कुरा के छ भने बाल्यकालमा दुबै बीच प्रेम थियो । प्रेम त्यसपछि माथि उक्ल्यो तर विवाह गर्न सकेनन् । उनीहरु दुबैले अन्तिम सास सम्म सँगै बस्ने कसम खाएका थिए । नयादौर टिभीले यस विषयमा जानकारी दिएको छ । आफ्नो रिपोर्ट अनुसार, यो मामला पाकिस्तानको पञ्जाब प्रान्तको कसूर सहरमा सम्बन्धित छ ।

शहर देखि केही पर एक गाउँ छ । ८० वर्षीय अतार खान यस गाउँमा बस्छन् । केही दूरीमा ७५ वर्षीया नाजरीन पनि छिन् । युवावस्थामा दुबै एक अर्कालाई धेरै माया गर्थे । तर, कथामा मोड एक फिल्मको जस्तै आयो । दुबैको परिवार विवाहको बिरूद्ध थिए ।

परिवारका अनुसार उनीहरुको विवाह सम्भव हुन सकेन् । समय आफ्नै गतिमा बित्दै गयो । अतार विवाहित थिए र उनका चार बच्चाहरु भए । ६ बर्ष अघि, उनकी श्रीमती शारिक–ए–हयातको निधन भयो ।

श्रीमतीको मृत्युपछि उनी एक्लै भए । यही कुरा नाजरीनको भाग्यमा पनि लेखिएको थियो । नाजरीनको श्रीमानको मृत्यु ९ बर्ष अघि भएको थियो । नाजरीनका ६ बच्चाहरू छन् र सबै विवाहित हुन् ।

बुढ्यौलीमा उनीहरु सन्तानसँगै थिए, तर अतहर र नाजरीनका अनुसार उनीहरु एक्लै बस्दै आएका थिए । उनीहरूका बच्चाहरूले उनीहरुलाई एक्लै छोडिदिएका हुन् । त्यसपछि दुबैले विवाह गर्ने निर्णय गरेका हुन् । केही आफन्त र नजिकका साथीहरू पनि विवाहमा उपस्थित भएको कुरा समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस