एक व्यक्तिले गर्भवती महिलाको पेट चिरेर बच्चा निकालेर सन्तान नभएकी अर्की महिलालाई बच्चा दिए!!!

एक व्यक्तिले गर्भवती महिलाको हत्या गरी उनको पेट चिरेर बच्चा निकालेर सन्तान नभएकी अर्की महिलालाई बच्चा दिएका छन् । विधवा महिलाले आफूसँग बच्चा भएपछि विभिन्न लाभका योजनामा दावी गर्न सकुन् भनेर ती व्यक्तिले यस्तो गरेको बताइएको छ ।

द सनमा प्रकाशित रिपोर्टअनुसार मृतक २८ वर्षीया युलेक्सिस भ्यालेसिलोसलाई एक महिलाले उनको गर्भमा रहेको बच्चाको लागि लुगा दिन चाहेको भन्दै लोभ्याएर ती महिलालाई भेट्नको लागि कोलम्बियाको भ्याले डेल काउकास्थित एउटा घरमा बोलाइएको थियो । अटर्नी जनरलको कार्यालयले जारी गरेको एक वक्तव्यअनुसार जब ३५ हप्ताकी गर्भवती भ्यालेसिलोस विधवा महिला मारिलुज मस्खरालाई भेट्न पुछिन् त्यहाँ पहिलेदेखि नै रहेका लुइस फेलिप भिक्टोरिया एरिनासले उनीमाथि चक्कुले आक्रमण गरे ।

रिपोर्टअनुसार २१ वर्षका ती आक्रमणकारीले भ्यालेसिलोसको हत्या गरे र ४९ वर्षीया मस्जिदाको सहायताले उनको पेट चिरेर बच्चालाई झिके ताकि मास्जिदाले बच्चा आनै हो भनी ढोंग गर्न सकुन् । ती विधवाले आफू आफ्ना मृत पतिबाट गर्भवती भएको भन्दै महिनौंदेखि नाटक गरिरहेकी थिइन् र उनी बच्चाको आडमा पतिका परिवारबाट निरन्तर पैसा लिइरहन चाहन्थिन् ।

राष्ट्रिय अखबार कालि २४ का अनुसार मस्जिदा बच्चा लिएर क्यान्डेलारियाको एक अस्पतालमा पुगेकी थिइन् जहाँ उनले घरमा बच्चा जन्माएको बताएकी थिइन्। तर, अस्पतालका कर्मचारीहरुलाई शंका लागेपछि उनीहरुले पुलिसलाई खबर गरेका थिए । बच्चा उनको होइन भन्ने पुष्टि भएपछि महिलालाई पक्राउ गरिएको थियो । बच्चा उनको होइन तर पछि रिहा गरियो भन्ने पुष्टि भएपछि उनी पक्राउ परेकी थिइन् तर पछि उनलाई छाडिएको थियो ।

पुलिसले पीडित महिलाका पति लिजान्डर अल्बर्टो मार्केजलाई फेला पारे । उनले भ्यालेसिलोस बेपत्ता भएको रिपोर्ट गरेका थिए । पुलिसले डिएनए परीक्षणपछि मार्केज बच्चाको पिता भएको पुष्टि गरे र अधिकारीहरूले अक्टोबर महिनामा उनलाई बच्चा सुम्पिए । अनुसन्धानकर्ताहरुले एरिनासले गएको सेप्टेम्बर ८ मा हत्या गरेपछि पीडितको शवको अवशेष प्लास्टिकको झोलामा पोको पारेर तालमा फ्याँकेको विश्वास गरेका छन् ।

फेब्रुअरी १५ मा भ्यालेसिलोसमको शरीरको अवशेष फेला पारिएको थियो । मस्जिदाविरुद्ध प्रहरीले पक्राउ वारेन्ट जारी गरेको छ र उनी फरार छिन् । एरिनासलाई गत नोभेम्बरदेखि लुक्दै आएको एउटा घरमा पक्राउ गरिएको थियो । जाँच जारी छ र उनलाई जेलमा राखिएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस