एउटा घर जुन दुईवटा देशको सिमानामा छ, फरक ढोकाबाट गए अर्कै देश पुगिन्छ

एजेन्सी । विश्वमा सिमानाका कारण ठूला युद्ध भएका कैयौँ उदाहरणहरु छन् । तर एउटै घर दुईवटा देशमा पर्छ भन्दा धेरैलाई पत्याउन मुस्किल पर्छ ।बेल्जियसको बार्ले–नस्सो र नेदरल्याण्डको बार्ले–हेर्टोगको सीमामा यो घर जुन तस्विरमा देखिएको छ यो देख्दा सबै चकित पर्छ ।

बेल्जियम र नेदरल्याण्डलाई भिन्न गर्नका लागि बार्ले–हर्टोग गाउँमा पेन्टमार्फत एउटा लाइन कोरिए पनि यो एउटै घर भएपछि यसको दुई ठेगाना छ । साथै, एउटै ढोका हुँदा पनि दुईवटा घण्टी राखिएका छन् । गलत घण्टीले तपाईंलाई अर्को देशमा पुर्याउनेछ । जहाँ जाने जो कोहीले पनि निकै शर्तकता अपनाउनुपर्छ ।

यो पनिपढ़नु होस:हाम्रो वरिपरी नै धेरै चमत्कारिक औषधी हुन्छन्, जुन हामी दैनिक रूपमा हाम्रो घरमै प्रयोग गर्दछौ, तर यसको गुणहरूबारे अनजान रहेकोले हामी अझै पनि यसको प्रयोगको सही विधिहरूबाट अछूत छौ।

लसुन र मह यस्तै औषधीमा पर्छन्। यी दुबैलाई रोगहरूको उपचारको लागि सबैभन्दा पुरानो औषधी मानिन्छ।यिनीहरुमा पाइने एन्टिबायोटिक, एन्टिफंगल र एन्टिअक्सीडेन्ट गुणहरूले हाम्रो शरीरलाई थुप्रै रोगहरूबाट जोगाउँछ।

एक चम्चा मह लिनुहोस् र त्यसमा पिसेको लसुन मिक्स गर्नुहोस्। यसको लागि लसुनको मात्रा २ वा ३ पोटि राख्नुहोस्। अब यो मिश्रण एक गिलास मनतातो पानीमा मिलाएर सेवन गर्नुहोस्। नियमित रूपमा ७ दिन यसको सेवन गरेर तपाईले यसको फाईदा लिन सक्नुहुनेछ।

यदि तपाईको रोग प्रतिरोधात्मक क्षमता कमजोर छ भने तपाईको शरीरलाई धेरै प्रकारको रोगहरूले सताउछ । त्यसैले, प्रतिरक्षा शक्ति बलियो बनाउनको लागि एक किलो लसुन र दुई लिटर मह मिसाएर यसको मिश्रण तयार गर्नुहोस् र त्यसलाई दैनिक रूपमा उपभोग गर्नुहोस्। यसमासमावेश एन्टिबायोटिक गुणहरू तपाईको शरीरमा सुपर पावरको रूपमा काम गर्दछ।

यस मिश्रणले तपाईंको हृदयसम्म पुग्ने धमनीहरू भण्डार भएको बोसो हटाउन मद्दत गर्दछ। यसले रक्त संचारले सजिलैसँग काम गर्दछ, मुटुको रोगको जोखिम कम गर्दछ।

लसुन र महबाट बनेको यो मिश्रण अतिसारको समयमा राम्रो प्राकृतिक उपचार हो। यसको सेवनले पाचन प्रणाली ठीक रहन्छ, जसको कारणले पेट सम्बन्धि संक्रमण कम हुन्छ।

प्राकृतिक गुणको धनी यो मिश्रण एक प्राकृतिक डिटोक्स मिश्रण हो, जसको सेवनले शरीरका विषाक्त पदार्थहरू र दूषित पदार्थहरू हटाउँदछ र हाम्रो शरीरलाई पूर्ण रूपमा स्वस्थ राख्छ। यसको सेवनले अन्य विकारहरू हुने सम्भावना पनि कम हुन्छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस