राम्री बन्न अनुहारको रौ हटाउन पार्लर पुगेकी यी युवतीको भयो यस्तो डरलाग्दो हालत

काठमाडौँ – सुन्दर बन्न सबैलाई रहर हुन्छ । आफु सुन्दर बन्न मान्छेहरुले अनेक उपायहरु खोज्छन् । तर सुन्दर हुन खोज्दा विभिन्न आफ्ठ्यारा पनि आउने गरेको हामिले सुनिरहेका छौ । सुन्दर हुन खोज्दा कसैको अनुहार नै कुरुप हुने गर्दछ ।

त्यस्तै एक युवती सँग पनि यस्तै घटना घटेको छ ।अस्ट्रेलियामा एक युवतिले आफ्नो अनुहारको रौ हटाउन स्किन ट्रिटमेन्ट लिदा आफ्नो डरलाग्दो अनुभव शेयर गरेकी छिन्।आफ्नो अुहारलाई सफा र चम्किलो बनाउन लेजर ट्रिटमेन्ट मार्फत पार्लर पुगेकी उनको डरलाग्दो हालत भएको छ ।

उनी अनुहारको रौ सफा गर्न पार्लर पुगेकी थिइन ।तर अुहारलाई सफा र चम्किलो गराउन पार्लर पुगेकी उनको अनुहारको छाला निकै खराब भयो तर उनलाइ त्यो अनुहार ठिक हुन भने निकै समय लग्यो बरा ति युवतिलाई यति मात्रै होइन अनुहारको कारण उनलाई जागिर र घरबाट बाहिर निस्किन समेत

बन्द गर्नु पर्यो। उनको आधा अनुहार जलेर कालै भयो।उनलाई हस्पिटलमा डाक्टरले बाहिर ननिस्किन सल्लाह दिएपछी करीब एक वर्षपछि लिलियनको घाउ निको भयो । घाउ निको भएपनि उनको अनुहारको हालत भने त्यति राम्रो भएन ।त्यसैले उनि बिना मेकअप बाहिर निस्किदिनन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस