चियापत्तीमा यो चिज मिसाउनुहोस् नसोचेको फाइदा मिली हुनुहुनेछ चकित

काठमाडौँ । वर्तमान समयमा हरेक कोई को कपाल झर्ने, नबढ्ने, सेतो हुने र हाँगा पलाउने समस्या हुन्छ । यी समस्याकाट छुटकारा पाउनका लागी मानिसहरु महंगो महंगो तेल र स्याम्पु किनेर लगाउने गर्छन् तर यो सबै गर्दा पनि कपालको समस्या जस्ताको जस्तै हुन्छ । त्यसैले आज हामी तपाईको लागी एक घरेलु उपाय बताउने छौँ जसले कपालको हरेक समस्या हटाउन मदत गर्छ ।

यसलाई बनाउनको लागी सामानहरु तपाईहरुको घरमा नै मिल्छ ।
तपाईले दुई वा तीन चम्चा चियापत्ती लिनुहोस् र एक कपमा चामल लिनुहोस् । अब एक भाँडामा चार कचौरा पानी हाल्नुहोस् र यसलाई ग्यासमा राख्नुहोस् र यसमा चियापत्ती र चामल राख्नुहोस् र यसलाईउमाल्नुहोस्। अब यसलाई ग्याँसबाट निकालनुहोस् र यसलाई चियाछान्नीले छान्नुहोस् ।

हामी तपाईलाई बताउँछौ कि यस घरेलु उपायमा चामलको प्रयोग यो कारणले गरिएको हो कि यसले कपाललाई झर्न बाट रोक्न,सेतो हुन नदिन र लामो बनाउन मदत गर्छ । चामलमा पिटेरा नामको कम्पाउन्ड पाइन्छ । जो हाम्रो ब्लड सर्कुलेसन ठिक गर्नमा सहयोग गर्दछ ।

तपाईंले यो उपाय हप्तामा दुई पटक प्रयोग गर्नुपर्नेछ किनकि यसको प्रयोगले तपाईंको कपाल झर्नेछैन र तपाईं सेतो कपालको समस्याबाट पनि मुक्त हुनुहुनेछ।

यस बाहेक, यदि तपाई हाँगा फाटेको कपालको समस्याबाट चिन्तित हुनुहुन्छ भने, यो पनि टाढा जान्छ। साथै, यो नुस्खा प्रयोग गर्नाले तपाईंको कपाल बाक्लो र चमकदार र लामो हुन्छ। यस रेसिपीको प्रयोग गरिरहनुहोस् यदि तपाईंले आफ्नो कपालको समस्याबाट छुटकारा पाउनु भयो भने,पनि प्रयोग गरिरहन सक्नुहुनेछ यसले तपाईको पनि नोक्सान गर्दैन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस