एक जोडीले कुकुरको जन्मदिनमा लाखौ खर्च गरे, सबै चकित

कुकुरलाई सबैभन्दा मनपर्ने घरेलु जनावर मानिन्छ तर के तपाइँलाई थाहा छ एक जोडीले आफ्नो कुकुरको जन्मदिनमा लाखौं रुपैयाँ खर्च गरे। वास्तवमा, नॉटिंघम, यूके मा, एक जोडीले आफ्नो बुलडग को जन्मदिन मनाउन ३,००० यूरो अर्थात १०००००० रुपैयाँ खर्च गरे। यति मात्र होइन, कुकुरको जन्मदिनको अवसरमा कुकुरको म्युजिक भिडियो शुटको लागी एउटा बोड पनि भाडामा लिइएको थियो।


३० वर्षीया लॉरेन ब्लेक र उनका साथी किरनले आफ्नो नौ बर्षे कुकुरको जन्मदिन धूमधामका साथ मनाए। उनीसँग आफ्नो कुकुर, डेभको जीवन आकारको प्रतिकृति पनि थियो।अण्डा, २.५ किलो मक्खन, २.५ किलो चिनी र २.५ किलो आटा, साथै ३ किलो बटरक्रिम, ३ किलो उखु र करिब ५ किलो चकलेट कुकुर डेभको लागि बनाइएको विशेष केकमा प्रयोग गरिएको थियो।

दम्पतीले केक निर्मातालाई अनुरोध गरे कि केक डेभको मिल्दो एक नाविक पोशाक जस्तो देखिन्छ। केक बनाउन तीन दिन लाग्यो।

लरेन ब्लेकले TeamDogs लाई भने, “हरेक बर्ष हामी उनको जन्मदिन को लागी बाहिर जान्छौं। हामीलाई लाग्छ कि उनी हाम्रो साथमा छोटो समय को लागी छन्, त्यसैले डेव (कुकुर) को हरेक जन्मदिन एक विशेष तरीका मा मनाउनु पर्छ।”

प्रतिक्रिया दिनुहोस