रश्मि देसाईले भिजेर गराईन फोटोशुट फ्यानहरु भन्छन् “भिजेर पनि आगो लगायौ” हेरौ तस्बिरमा ।

भोजपुरी फिल्महरुको प्रसिद्ध अभिनेत्री रश्मी देसाई आज कुनै भन्दा कम छैनिन पहिचानमा । रश्मीले सानो पर्दामा मात्र नभई आफ्नो करियरमा धेरै हिट भोजपुरी फिल्महरुमा काम गरिन्। रश्मीले ‘बिग बोस’ बाट धेरै प्रसिद्धि पाइन् । अभिनय बाहेक रश्मी सामाजिक सञ्जालमा धेरै सक्रिय छिन्।

उनी आफ्नो ग्लैमरस फोटोहरु र भिडियोहरु संग सोशल मीडिया तताईरहन्छिन । यसै बीच, रश्मीको धेरै हट फोटोशूट बढ्दो भाइरल भइरहेको छ। यी तस्वीरहरु मा उनको लुक देखेर, प्रशंसकहरु को होश उडाईएको छ। रश्मी को तस्वीरहरु यहाँ हेर्नुहोस् …

रश्मी देसाईले आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा आफ्नो पछिल्लो फोटोशूटको तस्बिर सेयर गरेकी छिन्। यी फोटोहरु मा तपाइँ देख्न सक्नुहुन्छ कि रश्मी नुहाउन को लागी उभिएकी छिन् र पानी मा एक फोटोशूट गरीएको छ। रश्मीको अनुहारमा पानीको थोपा स्पष्ट देख्न सकिन्छ। एकै समयमा, पानीमा भिजेको रश्मीलाई निकै सुन्दर देखीरहेकी छिन्।

फोटोशूटको क्रममा रश्मीले कालो कलरको पोशाक लगाएकी छिन्, जसमा उनी बोल्ड देखिएकी छिन । अभिनेत्री को यो शैली उनको फ्यानहरु द्वारा धेरै मन पराइएको छ। रश्मीका यी तस्बिरहरुलाई अहिले सम्म एक लाख भन्दा धेरै लाइक प्राप्त भैसकेको छ। टिप्पणी गर्दा, प्रशंसकहरु लगातार उनको रूप को प्रशंसा गर्दै छन्।प्रतिक्रिया दिनुहोस