जब ऐश्वर्या राय बच्चनले सलमान खानलाई से,क्सी र गर्जियस व्यक्ति भनिन् थ्रुब्याक भिडियो भाइरल हुँदै हेरौ भिडियोमा ।

बलिउड सुपरस्टार सलमान खानले धेरै अभिनेत्रीहरुलाई यस फिल्म उद्योग मा स्थान बनाउन मद्दत गरेका छन्, जस मध्ये ऐश्वर्या राय को नाम पनि उही सूची मा आउँछ। एक समय थियो जब यी जोडीहरुको रोमान्स फिल्महरु मा देखीएको भन्दा धेरै थियो,

वास्तविक जीवन मा पनि, उनीहरु एक अर्का लाई धेरै मन पराउँथे । यसपछि दुबैको सम्बन्ध फिल्मी कथा जस्तै छुटेको थियो । तर उनीहरुसंग सम्बन्धित केहि चीजहरु प्राय सोशल मिडिया मा भाइरल भइरहन्छन । यसै बीच, ऐश्वर्या को एक थ्रोब्याक भिडियो सामने आएको छ जसमा उनले सलमान खान को बारे मा एक विशेष कुरा बताएकि थिइन् ।

भाइरल भइरहेको भिडियोमा ऐश्वर्या अनुभवी अभिनेत्री सिमी ग्रेवालको च्याट शो मा आफ्ना प्रश्नहरुको उत्तर दिइरहेकी छिन्। जब सिमी ग्रेवालले उनलाई बलिउड को से,क्सी र गर्जियस पुरुष को बारे मा सोधिन, ऐश्वर्या पहिले जवाफ दिन अफ्ठेरो मानिन, यस पछि अभिनेत्री भन्छिन् कि यो एक धेरै गाह्रो प्रश्न हो। उनी अझै सोध्छिन्, ‘के म यो शब्दलाई आकर्षक बनाउन सक्छु?’
हेरौ भिडियोमा

प्रतिक्रिया दिनुहोस