जब रणबीर कपूरले ऐश्वर्या राय को लागी भने – अझै भेट भएको भए हाम्रो राम्रो सम्बन्ध बन्ने थियो ।

बलिउड अभिनेत्री ऐश्वर्या राय को सुन्दरताको संसारभरि क्रेज छ। बलिउडमा यस्ता धेरै सेलेब्सहरु छन् जसको मुटु ऐश्वर्या को लागी धड्किरहेको थियो। जे होस्, अभिनेत्रीले २००७ मा अभिषेक बच्चनलाई आफ्नो पार्टनरको रूपमा रोजिन ।

ऐश्वर्याका फ्यानहरुमा रणबीर कपूरको नाम पनि पर्छ। यी दुईले पहिलो पटक २०१६ को फिल्म ए दिल है मुश्किल मा सँगै काम गरेका थिए। यस फिल्ममा दुबैको बीचमा धेरै हट केमिस्ट्री देखिएको थियो। तर त्यो भन्दा पहिले पनि दुबैले सँगै काम गरेका थिए।

वास्तवमा, वर्ष १९९९ मा ऐश्वर्या रायको फिल्म ‘आ अब लौट चलेन’ रिलीज हुई थी। यस फिल्ममा रणवीर कपूर पनि थिए। तर उनले पर्दा पछाडि काम गरे। उनी यस फिल्मका सहायक निर्देशक थिए। फिल्ममा ऐश्वर्या राय मुख्य भूमिकामा थिइन्। यस्तो अवस्थामा, त्यहाँ दुई बीच एक राम्रो मित्रता बनेको थियो ।

रणबीर कपूरले कपिल शर्माको शोमा यसबारे बताएका थिए। उनले भने, ‘जब हामी “आ अब लौट चले” को सेट मा भेट्यौं, तब त्यो इच्छा र सपना वास्तविकता सबै शुरू भयो। त्यसबेला मलाई थाहा थियो ऐश्वर्या राय एक लेजेंड हुन्।

तर हामी पहिलो दिन देखि साथी बनेका थियौ । म १४-१५ वर्षको थिएँ। सबैले मलाई बच्चा जस्तै व्यवहार गरिरहेका थिए तर ऐशले मलाई बराबर दर्जा दिईन । यस पछि रणबीर भन्छन्, ‘हामी कहिलेकाहीँ पारिवारिक समारोहमा फिल्म पार्टीहरुमा भेट्थ्यौं।

तर मलाई विश्वास छ कि यदि म र ऐश्वर्या अधिक भेटिएको भए, हाम्रो एक राम्रो मित्रता, एक राम्रो सम्बन्ध बन्ने थियो।त्यस्तै, रणबीरले ऐश्वर्या संग ‘ऐ दिल है मुश्किल’ मा सँगै काम गरेका थिए फिल्ममा दुबैले निकै रोमान्टिक सिन पनि दिएका थिए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस