कस्तो लागमर्दो : श्रीमानसँग डिभोर्स गरेर उनकै छोरासँग बिहे गरेर बच्चा जन्माउँदै, तौल घटाउन प्लास्टिक सर्जरी.

एउटी महिलाले आफ्नो श्रीमानसँग सम्बन्ध विच्छेद गरी सौतेनी छोरासँग विवाह गरिन् ।अब उनी दोस्रो पटक सन्तानकी आमा बन्न लागेकी छिन् । यी ३७ वर्षीया महिलाको नाम मरिना बालमाशेवा हो । मरीना एक सामाजिक मिडिया प्रभावकर्ता हुन् र रुसकी हुन्।

उनले दुई वर्षअघि २३ वर्षीय सौतेनी छोरा भ्लादिमिर शाभिरिनसँग विवाह गरेकी थिइन्। मरिनाको यो विवाहको निकै चर्चा भएको थियो ।पति एलेक्सी शाभिरिनबाट सम्बन्धविच्छेद पछि मरीना सौतेनी छोरा व्लादिमीरसँग प्रेममा परिन् र त्यसपछि दुवैले विवाह गर्ने निर्णय गरे।

द मिररको रिपोर्टका अनुसार मरीना र भ्लादिमिरको पहिलो भेट भ्लादिमिर ७ वर्षको हुँदा भएको थियो ।वास्तवमा, मरीनाले सन् २००७ मा एलेक्सी (४७) सँग विवाह गरिन् र त्यसपछि भ्लादिमिर उनीसँगै बस्दै आएका थिए ।

विवाहको १० वर्ष पछि, मरिनाले एलेक्सीलाई डिभोर्स दिइन् र त्यसपछि ३ वर्ष पछि उनको सौतेनी छोरो व्लादिमीरसँग विवाह गरिन्।विवाहको समयमा, मरिनाको तौल पहिले धेरै उच्च थियो। यस्तो अवस्थामा मरीनाले आफ्नो तौल घटाउन र आकर्षक देखिन प्लास्टिक सर्जरी गरिन् ।

यति मात्र होइन, उनले आफ्नो तौल पनि निकै कम गरेका छन् । इन्स्टाग्राममा उनले आफ्नो तौल घटाउने यात्राको बारेमा बताएकी छिन् ।मरिना इन्स्टाग्राममा निकै लोकप्रिय छिन् । यहाँ उनका ६ लाखभन्दा बढी फलोअर्स छन् । उनी प्रायः इन्स्टाग्राममा श्रीमान्सँगका तस्बिर शेयर गर्छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस