कारोकारम हाइवे बन्द हुँदा पाकिस्तान गीगगिटमा गहुँ अभाव

गीगगिट खाद्य विभागका गोदामहरू बाहिर गहुँ किन्न पर्खिरहेका मानिसहरूको लामो लाइन देखियो, खाद्य विभागमा स्टक पनि सकिएको छ।अगस्त ३० गतेदेखि कारोकारम राजमार्गमा भारी सवारी आवागमन ठप्प हुँदा गहुँ बोकेका २८ ट्रक कोहिस्तान नजिकै अड्किएपछि यस क्षेत्रमा गहुँको आपूर्ति अवरुद्ध भएको हो ।

बाढीका कारण राजमार्गका धेरै ठाउँमा पहिरो खसेपछि ट्रकको आवतजावतमा नराम्ररी असर परेको खाद्य विभागले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।जीबी मुख्यमन्त्री खालिद खुर्शीदको निर्देशन र सचिव सफदर खानको नेतृत्वमा खाद्य विभागका शीर्ष अधिकारीहरूले बिहीबार कोहिस्तानको हालैको बाढीले क्षतिग्रस्त भएको पुलको भ्रमण गरे ।

यसैबीच, मुख्यमन्त्रीले गहुँको अनुदान घटाएकोमा संघीय सरकारलाई दोष दिएका छन्, जबकि जीबी विधानसभामा विपक्षी नेता अमजद हुसेन अधिवक्ताले पीटीआई नेतृत्वको जीबी सरकारलाई अभावको लागि जिम्मेवार ठहराएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस