अभिनेत्री बिद्या बालनकाे खुलासा “फिल्म खेलाउने भन्दै एक निर्देशकले मलाई कोठामा लिएर गए”

अभिनेत्री विद्या बालन बलिउडका निकै सुन्दर अभिनेत्रीको सूचीमा मात्रै परेकी छैनन्, फेसन सेन्सले पनि उनलाई अन्य अभिनेत्रीभन्दा फरक बनाएको छ ।
साथै, उनको लुक्स सधैं समाचारमा हुन्छ। यससँगै नायिका सामाजिक सञ्जालमा पनि सक्रिय छिन् । अभिनेत्री यो प्रवृत्ति पछ्याउन पछि हट्दिनन् ।

तर, बलिउडमा सेलिब्रेटीले कास्टिङ काउचको सामना गर्नुपरेको छ । हालसम्म बलिउडमा यस्ता धेरै घटना भएका छन् । कास्टिङ काउचमा खुलेर बोल्ने उद्योगका धेरै चर्चित अभिनेत्रीहरुको नाम पनि सामेल छ । यी अभिनेत्री मध्ये एक हुन् विद्या बालन । विद्या बालन हरेक विषयमा खुलेर कुरा गर्छिन् ।

हिन्दी फिल्मका साथसाथै उनले दक्षिण भारतीय भाषाका फिल्ममा पनि काम गरेकि छन् । साउथ इन्डियन फिल्म इन्डस्ट्रीमा आफ्नो संघर्षका दिन र कामको बारेमा कुरा गर्दै अभिनेत्रीले चकित पार्ने खुलासा गरेकी छन् । यो घटना त्यो दिनको हो, जब विद्या बालन दक्षिण भारतीय फिल्म उद्योगमा प्रवेश गर्न संघर्ष गरिरहेकी थिइन् ।

विद्या बालनले आफ्नो एक अन्तर्वार्तामा एक–दुई होइन १२ वटा प्रोजेक्ट एकै समयमा आफ्नो हातबाट बाहिरिएको बताइन् । विद्याले भनिन्,-मलाई याद छ म एक निर्देशकलाई भेट्न कामको सिलसिलामा चेन्नई गएको थिएँ। मैले उनलाई कफी सपमा बसेर कुरा गरौं भनें।ूअभिनेत्रीले थपिन्, ूउनी मलाई बारम्बार कोठामा जान आग्रह गरिरहेका थिए।

उनी मसँग कुरा गर्न चाहन्छन् र हामी कोठामा जानुपर्छ भन्दै थिए।ू विद्याले थपिन् – ूमैले उनको सोच बुझें। यस्तो अवस्थामा म उनलाई कोठामा लिएर गएँ। कोठामा लगेपछि ढोका खोलेर छाडिदिएँ। त्यसैले निर्देशकले ५ मिनेटपछि केही नबोली बाहिर निस्किए।

समयको नाजुकता, विद्याको मुड, विद्याको कुराकानीको स्वर र खुला ढोका देखेर निर्देशक आफैं त्यहाँबाट भागे । तर विद्याले त्यो फिल्मबाट हात गुमाएर यसको मूल्य चुकाउनुपर्ने भयो । विद्याले भनिन्, ‘म कास्टिङ काउचको शिकार बन्न लागेको कुरा मलाई पछि थाहा भयो । तर, यो अन्तर्वार्तामा विद्या बालनले उक्त निर्देशकको नाम भने खुलाइनन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस