७०० वर्षपछि एकसाथ बन्दैछ पाँच राजयोग, यी ४ राशिको जीवनमा हुनेछ चमत्कारी परिवर्तन

धार्मिक ब्यूरो । वैदिक ज्योतिषमा ७०० वर्षपछि ५ राजयोगको निर्माणलाई निकै शुभ मानिएको छ ।

समय–समयमा ग्रहहरूको चालमा परिवर्तन हुँदा राजयोगको निर्माण हुन्छ।

वैदिक ज्योतिषका अनुसार ग्रह, नक्षत्र र शुभ योगले व्यक्तिको जीवनमा विशेष प्रभाव पार्छ। ग्रह र नक्षत्रको यस्तो संयोजन बनिरहेको छ जसले राजयोगको शुभ संयोजन बनाउँछ।

यस कालमा बनेका योगका नाम केदार, मालव्य, चतुष्चक्र, महाभाग्य र हंस हुन्। यी योगहरूले सबै राशिका साथसाथै देश र संसारलाई असर गर्नेछ। यद्यपी यस समयमा धन, प्रतिष्ठा र इज्जत प्राप्त गर्ने चार राशी रहेका छन् । ७०० वर्षपछि बन्ने यी ५ राजयोगबाट धेरै फाइदा हुने ४ भाग्यशाली राशिका बारेमा जान्नुहोस्।

१, कर्कट – यी ५ राजयोगहरू बन्नु तपाईको भविष्यमा धेरै लाभदायक हुनेछ। शुक्र र बृहस्पति दुबै शुभ ग्रह हुनाले तिनीहरु तपाईको राशि घरमा हुनेछन् । यो समृद्धिको घर हो र यो स्थितिलाई धेरै समृद्ध मानिन्छ। यो समय तपाईको भाग्य बढने समय हो। यो अवस्थामा कर्कट राशि हुनेहरुको भाग्य निकै राम्रो रहनेछ र तपाईले अप्रत्याशित आर्थिक लाभ प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ।

करियरको सन्दर्भमा, तपाईको करियरसँग सम्बन्धित ज्ञान उन्नत हुनेछ। तपाईले केही आदर्श प्रस्तावहरूको आशा गर्न सक्नुहुन्छ र तपाईंले आफ्नो करियरमा सफलता पाउनुहुनेछ। व्यापारीहरूका लागि पनि यो समय उनीहरूको कामको लागि वरदानको रूपमा रहनेछ किनभने यस समयमा उनीहरूले धेरै पैसा कमाउन सक्छन्। व्यापार व्यावसायमा धेरै आम्दानी र लाभ हुनेछ। कामको सिलसिलामा यात्राको अवसर पनि मिल्नेछ, जुन लाभदायक हुनेछ।

२, मिथुन – मिथुन राशिका मानिसहरुका लागि पाँच प्रकारको राजयोग हुनु निकै भाग्यमानी हुन्छ । यदि तपाई आफ्नो लक्ष्य वा इच्छा पूरा गर्न कडा परिश्रम गर्दै हुनुहुन्छ भने, यो समय तपाईंको लागि लाभदायक साबित हुनेछ र तपाईंले आफ्नो काममा ठूलो सफलता पाउनुहुनेछ।

बृहस्पति तपाईको कुंडलीमा तपाईको गतिविधिको घरमा उच्च छ, त्यसैले तपाईको आर्थिक स्थितिमा निरन्तर सुधार हुनेछ र त्यहाँ अचानक आर्थिक लाभ हुन सक्छ जसले तपाईलाई खुशी बनाउँदछ र तपाईको मूडलाई सुधार्छ। साथै, बेरोजगार व्यक्तिहरूका लागि यो समय प्रगतिको उत्कृष्ट अवसर प्रदान गर्नेछ, किनभने उनीहरूले इच्छित काम वा आफ्नो सपनाको काम पाउन सक्छन्।

३, कन्या राशि – यस राशिका व्यक्तिहरूको लागि पाँच राजयोगको निर्माण पनि धेरै लाभदायक हुनेछ । किनभने यी राशिका सातौं घरमा मालव्य राज योग बन्नेछ। तपाईको कुंडलीको सातौं घर मिलन वा जीवन साथीको घर हो। फलस्वरूप, तपाईको कुंडलीमा यो योगको गठनले तपाईको प्रेम सम्बन्ध वा विवाहमा महत्त्वपूर्ण प्रभाव पार्नेछ। जीवनको हरेक चरणमा जीवन साथीको पूर्ण सहयोग प्राप्त हुनेछ। यसका साथसाथै तपाईको जीवनसाथीले पनि यस अवधिमा धेरै सफलता प्राप्त गर्नेछन् र यस अवधिमा उनको व्यक्तित्व र तपाईको प्रेम बढ्नेछ।

अविवाहितहरूले पनि आफ्नो मनपर्ने जीवनसाथी पाउन सक्नेछन्। यस अवधिमा तपाईले ठूलो सम्झौता गर्न सक्नुहुन्छ। यो समय सफलताको उच्च संभावनाहरू छन् र उनीहरूले आफ्नो व्यवसाय बढाउन र विस्तार गर्न साथै ठूलो रकम कमाउने नयाँ अवसरहरू प्राप्त गर्न सक्छन्। सन्तान जन्माउने योजनामा ​​रहेका विवाहित जोडीहरूले यस अवधिमा शुभ समाचारको आशा गर्न सक्छन्।

४, मीन राशि – ७०० वर्ष पछि ५ राजयोगको गठन मीन राशिका लागि धेरै अनुकूल परिवर्तन को संकेत गर्दछ। यस समयमा समाजमा तपाईको साहस र सम्मान बढ्नेछ। कम्पनीहरूमा काम गरिरहेका स्वदेशीहरूले आफ्नो कामको प्रशंसा गर्नेछन् र उच्च उपलब्धिहरू हासिल गर्नेछन् ।

समयमै लक्ष्यहरू पूरा गर्नेछन्। मीन राशिका व्यक्ति जो व्यापार व्यावसाय गरिरहेका छन् उनीहरूलाई पनि हरेक प्रयासमा सफलता मिल्ने देखिन्छ। व्यापारमा राम्रो लाभ हुनेछ र मनग्य आम्दानी हुनेछ । यदि तपाईको कुनै काम कुनै कारणले रोकिएको थियो भने, यो अवधिमा पुनः सुरु हुनेछ। नोकरी वा व्यवसायमा ठूलो सफलता मिल्नुका साथै मानिसमा मान सम्मान र उच्च स्थान मिल्नेछ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस