श्रीमतीले कुखुराको मासु पकाउन नमानेपछि श्रीमानले गरे आत्महत्या !

उत्तर प्रदेशको झाँसीमा एउटा सानो कुरालाई लिएर आक्रोशित श्रीमानले आत्महत्या गरेका छन् । श्रीमानले कुखुराको मासु पकाउन भनेका थिए तर श्रीमतीले खाना तयार भएको भन्दै पकाउन मानिनन् ।

त्यसपछि श्रीमान-श्रीमतीबीच झगडा भयो । आक्रोशित श्रीमानले झुण्डिएर आत्महत्या गरेका छन् । प्रहरीले शवलाई पोष्टमार्टमका लागि पठाएको छ । यो घटना झाँसीको प्रेम नगर पुलिस स्टेशनसँग सम्बन्धित छ ।

यहाँ हंसरीका पवन शाक्य फर्निचर बनाउने काम गर्छन् । उनको चार वर्षअघि प्रियंकासँग विवाह भएको थियो । विवाहपछि दुवैले एक छोरी जन्माए । बिहेपछि सबै ठीकठाक चलिरहेको थियो ।

तर कहिलेकाहीँ श्रीमान श्रीमतीबीच झगडा हुन्थ्यो । झगडाको कारण पवनले मदिरा सेवन गरेका थिए । बिहीबार राती पवन कुखुराको मासु लिएर घर आए र श्रीमतीलाई पकाउन भने । श्रीमती प्रियंकाले पहिल्यै खाना पकाएकी थिइन् ।

पवनले कुखुराको मासु नै खाने कुरामा अडिग थिए । पवनले मासु बनाउन जिद्दी गर्न थालेपछि दुवैबीच झगडा भयो । झगडा कहिले कुटाकुटमा परिणत भयो थाहा भएन । पवनको कुटपिटबाट रिसाएकी श्रीमती प्रियंका अर्को कोठामा गएर सुतेकी थिइन् ।

पवनले अर्को कोठाको ढोका पनि भित्रबाट चुकुल लगाएका थिए । राति टेरेसमा सुतिरहेका दाजु कमलेश तल आएपछि पवनको कोठामा पटकपटक ढकढकाए । तर पवनले कोठाको ढोका नखोलेको भन्दै छोरीलाई झ्यालबाट कोठा भित्र हेर्न पठाए ।

उनले आएर भनिन् काका झुण्डिएका छन् र कसैले जवाफ दिदैन । पवनलाई झुण्डिएको देखेपछि परिवारका सदस्यले प्रहरीलाई खबर गरेपछि प्रहरी आएर ढोका खोल्दा पवन झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको थियो ।

प्रहरीले पंचनामा भरेर पोस्टमार्टमका लागि पठाएको थियो । पवनको दुई वर्षकी छोरी छिन् । पवनका बुवा रघुवीरको यसअघि नै निधन भइसकेको छ । तीन दाजुभाइ र एक बहिनीमध्ये पवन कान्छा थिए । उनको एक दाजु सेनामा छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस