प्रिन्सिपलले चौथो कक्षाको विद्यार्थीलाई बिदाको स्कूल बोलाएर तीन पटक बलात्कार गरे।

कन्नूर भर्खर दुई ठूला बलात्कारका अभियुक्तहरुलाई कडा सजाय दिए पनि बलात्कारजस्ता घटनाले थपेको थर थमदै छैनन्। भर्खरको केस केरलाको कन्नूर जिल्लाको हो जहाँ बलात्कारको घटना चौथो कक्षामा अध्ययनरत एक निर्दोष केटीसँग भएको थियो। यसैबीच, स्थानीय पुलिसले चौथो कक्षाको विद्यार्थी, भारतीय जनता पार्टीका स्थानीय नेता र निजी विद्यालयका शिक्षक पद्मराजनलाई यौन दुर्व्यवहार सम्बन्धी मुद्दामा पक्राउ गरेको छ र उनीहरूलाई पक्राउ गरेको छ।

ती केटीलाई स्कूल बोलाइयो र ती दुई आरोपीलाई पक्राउ गरी जेल पठाइयो। यो घटना कन्नूर जिल्लाको हो। यी आरोप लगाईएको छ कि निर्दोष केटीले तीन पटक बलात्कार गरेको छ। आरोपी पद्मराजनलाई पुलिस टोलीले थलासेरीका डिप्टी एसपीको नेतृत्वमा पक्राउ गरेको थियो। चौथो कक्षामा पढ्ने अबोध केटीलाई पद्मराजनले दुई पटक विद्यालयमा बलात्कार गरेको आरोप छ। उसले स्कूलमा दिनमा एक पटक केटीलाई बलात्कार गर्छ।

पुलिसका अनुसार आरोपी प्रिन्सिपललाई पक्राउ गरियो, पुलिसका अनुसार चाइल्डलाइनले पहिलो पटक मार्च १ 17 मा युवतीको यौन दुर्व्यवहार गरेको गुनासो प्राप्त गरेको थियो। चाइल्डलाइनले गुनासो पाए पछि पुलिसले अनुसन्धान सुरु गर्यो। अब प्रारम्भिक अनुसन्धान पछि, आरोपी पक्राउ गरिएको छ। यस बाहेक, उत्तर प्रदेशको प्रयागराज जिल्लाको बमरौली थाना क्षेत्रमा, एक दसौं विद्यार्थीलाई बलात्कारको मुद्दा प्रकाशमा ल्याइएको छ।

बलात्कारको बहानामा बलात्कार पीडित युवती र उनका परिवारको बिरूद्ध बलात्कार, कुटपिट र एससी-एसटी ऐन अन्तर्गत धुमनगन्ज पुलिस स्टेशनमा मुद्दा हालेको छ। पीडित महिला भन्छिन् कि धूमगंजका अजय उनका भाईको साथी हुन्। ऊ अक्सर घर जान्थ्यो। यसैबीच, उनले विवाह गर्ने बहाना गरेर विद्यार्थीलाई मित्र बनाए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस