फ्लाइटका दौरानमा एयर होस्टेज शा’रीरिक सु:खको अफर दिने गरेको खुलासा

काठमाडौं । ब्रिटिश एयरवेजले एक अनौठो विषयमा अनुसन्धान थालेको छ । विमान परिचालिका ( एयर होस्टेज ) ले उडानमा यात्रीहरूसँग जिस्मानी तालुकातका लागि प्रस्ताव राखेको विषयमा अनुसन्धान थालेको हो । यो मात्र होईन, उनले आफ्ना ग्राहकहरुलाई माइल हाई क्लबमा सम्मिलित हुन अफर पनि दिने गरेकी थिइन् ।

उनको फेसबुक पेजमा अपाच्य खालका तस्विर पोष्ट पनि भएको जनाइएको छ । जब उनी विमानको पोशाकमा थिइन्, उनले त्यस समयमा तस्विरहरु साझा गरेकी छिन् । विवाद बढ्दै गएपछि ब्रिटिश एयरवेजले स्पष्ट पार्दै यस विषयमा अनुसन्धान सुरु गरेको जानकारी दिएको छ ।

अनुहार चिनिने तस्विर प्रतिकात्मक हुन् । घटनामा आधारित हैन । मोडलहरुको प्रयोग भएको हो ।
डेली मेलको समाचार अनुसार, विमान परिचालिका ( एयर होस्टेज ) ले उडानको दौरान यात्रुहरूका आँखा छलेर खिचेका अपाच्य तस्विरहरु पोस्ट गरेर लेखेकी छिन, ‘प्रिय यात्रु, उडानको समयमा मनोरन्जन गर्न म तिम्रो हुँ । तिमी के गर्न चाहन्छौ ?’ ब्रिटिश एयरवेज यस्तो पोस्ट भाइरल भएदेखि नै अनुसन्धान थालेको बताएको छ ।

बेलायतको अर्को अखबार द सनलाई दिएको अन्तर्वार्तामा, अज्ञात उडान परिचारकले दावी गरे कि उनले ब्रिटिश एयरवेका लागि काम गरिरहेकी छिन् । उनी बताउँछिन् कि उनी आफ्नो कट्टु (भित्रपट्टी लाउने लुगा) ३ हजार ५४२ मा बेचेर अतिरिक्त कमाई गर्छिन् । यस बाहेक, उनले वान टु वान सेवाहरूको लागि पनि अतिरिक्त शुल्कहरू लिने गर्छिन ।

अनुहार चिनिने तस्विर प्रतिकात्मक हुन् । घटनामा आधारित हैन । मोडलहरुको प्रयोग भएको हो ।
उनले आफ्नो ब्लगमा भनिन्, ‘यदि ग्राहक भुक्तान गर्न सक्षम भए, उडानको समयमा उनीसँग ‘युवा मनोरन्जन’ पनि गर्न सक्दछन् ।’ उनले ग्राहकहरुलाई भेट्न ७ हजार रुपैयाँको सुरक्षा शुल्क तिर्नु पर्छ । यस शुल्कको मूल्य पनि माग अनुसार फरक हुन्छ । मोलतोल गर्न को लागि कुनै शंका छैन । उनी अन्य देशका मानिसहरूलाई पनि भेट्छिन् ।

यद्यपि त्यसको शुल्क बढी हुन्छ । उक्त मुद्दामा ब्रिटिश एयरवेजलाई नाम दिए पछि कम्पनीका प्रवक्ताले भने, ‘हामी हाम्रा सबै साझेदारहरूबाट सबै समयमा उच्च स्तरको व्यवहारको अपेक्षा गर्दछौं । हामी यी मामिलाहरू गहनताका साथ अनुसन्धान गरिरहेका छौं ।’

अनुहार चिनिने तस्विर प्रतिकात्मक हुन् । घटनामा आधारित हैन । मोडलहरुको प्रयोग भएको हो ।
यस भन्दा पहिले पनि प्रेम जोडीहरु विमानको ट्वाइलेटभित्र अपाच्य कार्य गरिरहेको अवस्थामा फेला परेका थिए । तर यसरी चालक दलकै सदस्यहरुले प्रस्ताव गरेका घटनाहरु विरलै मात्रामा हुन्छन् । यस घटना सम्बन्धमा आवश्यक थप अनुसन्धान सुरु

प्रतिक्रिया दिनुहोस