यस्ति शिक्षीका जो दिउँसो विद्यार्थी पढाउँथिन् र राती गर्थिन् यस्तो हर्कत ! [जागिर गयो]

काठमाडौं । सामान्यतया कुनै पनि संस्थाले आफ्ना कर्मचारी आफ्ना बाहेक अन्य संस्थामा काम गरोस् भन्ने चाहँदैन विशेषगरी एउटै क्षेत्रमा । तर यदि कर्मचारी निकै भिन्न प्रकारको साइड जब गर्छन् भने साधारणतया संस्थालाई आपत्ति हुँदैन । तर यहाँ ठिक उल्टो भएको छ । अमेरिकामा एक प्रि–स्कूल शिक्षिकालाई कामबाट यसकारण निकालियो किनभने उनी राती निकै अलग्गैं प्रकारको काम गरिरहेकी थिइन् ।

२१ वर्षीया नीना स्काये एक क्रिश्चियन नर्सरी स्कूलमा शिक्षिका थिइन् । उनी दिउँसो पढाउँथिन् र राती पोर्न फिल्ममा काम गर्थिन् । जब उनलाई उनको साइड जब बारे थाहा भयो तब उनलाई उक्त काम बन्द गर्नुपर्ने बताइयो । तर नीनाले उनीहरुको आग्रहलाई मानिनन् जसका कारण उनलाई स्कूलबाट निकालियो । नीनाका अनुसार टिचिङ र सेक्स दुबै उनको प्यासन हो । उनी दुबै कामलाई सँगसँगै लैजान चाहन्थिन् तर यस्तो हुन सकेन ।

नीना आफूलाई राम्रो शिक्षिका बताउँछिन् । उनका अनुसार उनको साइड जब क्रिश्चियन स्कूलको सिद्धान्त विपरित बताइयो । स्कूलले नीनालाई एडल्ट स्टारको काम छोड्न सहयोग गर्ने अफर दियो तर नीनाले उक्त अफरलाई अस्विकार गरिन् । नीना भन्छिन्, “पोर्नस्टारको रुपमा काम गर्नु मेरो ड्रीम जब हो । यसबाट मैले निकै सजिलै मोटो रकम कमाउन सक्छु ।” नीनाले पहिलो पटक पोर्न फिल्ममा काम गरेबापत् उनलाई तत्काल २ हजार ५ सय डलर पारिश्रमिक दिएको स्मरण गर्दै पहिलो पटक त्यति धेरै पैसा देखेको र समातेको उनले बताइन् । एजेन्सी

प्रतिक्रिया दिनुहोस