यो बर्षको होलीमा यी ५ राशिलाई हुँदैछ धनको बर्षा

यस पटक होलीमा एउटा विरलै संयोग पनि बनेको छ। होली चाड यस वर्ष २८ र २९ मार्चमा मनाइनेछ। होलिका द’ह’न मा’र्च २८ मा र होली (रंग खेल्ने) मार्च २९ मा हुनेछ । यस दिन शनि र गुरु एकै राशि (मकर) मा विराजमान हुनेछन्। साथै, सर्वार्थ सिद्धि योग, ध्रुव योग र अमृत सिद्धि योग पनि बनाइनेछ।

यी कन्जेक्ट्स मेष, कर्कट, सिंह, तुला र कुम्भ राशिको जातिको लागि अधिक लाभदायक साबित हुनेछ। तपाईलाई जानकारी दिऔँ कसरी होलीमा भइरहेका यी दुर्लभ संयोगहरूले तपाईंको राशि चिन्हलाई असर गर्दछ। यति मात्र हैन केही राशिमा धनको बर्षा समेत हुँदैछ ।

मेष – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ कमाईको नयाँ बाटो सुरु हुनेछ । यो राशि भएका व्यक्तिले रोजगार–व्यवसायमा नयाँ अवसरहरू फेला पार्न सफलता प्राप्त गर्न सक्छ। परिवार र विवाहित जीवन राम्रो हुनेछ। क्रोध हटाउँदा फाइदा हुन्छ। बच्चाहरूबाट शुभ समाचार प्राप्त गर्न सकिन्छ। विद्यार्थीहरूको लागि समय उत्तम छ।

वृष – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो लामो समयदेखि चलिरहेको आर्थिक समस्याहरूको अन्त्य हुनेछ। तपाईं पदोन्नतीहरू र वृद्धिहरूको रूपमा लाभ लिन सक्नुहुन्छ। व्यापारिक मामिलामा नयाँ विचारहरूको फाइदा हुन्छ। सामाजिक क्षेत्रमा मान सम्मान बढ्नेछ। होली वरपरका दिनहरुमा हुने समस्याहरूबाट राहत पाउन सकिन्छ।

मिथुन – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह आरामको सन्र्दभमा त्यहाँ फाइदा हुन सक्छ। रोजगार नभएका व्यक्तिहरूले नयाँ अवसरहरू पाउन सक्दछन्। सफलता रोजगार अन्तर्वार्तामा जहाँ दिएपनि सफलता हुनेछ । तपाईले आमाको सहयोग पाउनुहुनेछ। यद्यपि पैसा खर्च थोरै बढ्न सक्दछ। यद्यपि पैसा प्राप्त गर्नमा कुनै समस्या हुने छैन।

कर्कट – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो घरेलु खर्च नियन्त्रणमा आउनेछ। कार्यको दबाब काममा रहनेछ, तर निश्चित रूपमा पुरस्कृत हुनेछ। त्यहाँ पैसा को एक सहज लाभ हुन सक्छ। रचनात्मक सोचको कारण, आयको स्रोत बढाउने कुरामा जोड दिइनेछ। परिवारमा खुशीको वातावरण हुनेछ।

सिंह – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे पैसा तपाईंको लागि होलीको नजीक आउँदैछ। नयाँ व्यवसाय वा जागिरमा फाइदा हुन सक्छ। तपाईं साथीहरूबाट मद्दत लिन सक्नुहुन्छ। आत्मविश्वास बढ्नेछ। मान सम्मान बढ्नेछ। यद्यपि खर्चमा पनि केही हदसम्म वृद्धि हुन सक्छ। कुनै पनि राम्रो समाचार होलि अघि प्राप्त गर्न सकिन्छ।

कन्या – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो रोजगार, पेसा–व्यवसायमा सबै कुरा राम्रो हुन्छ। नयाँ रोजगारीका अवसरहरू पनि पाउन सकिन्छ। तपाईं परिवार र प्रेम जीवन मा राम्रो वातावरण को आनन्द हुनेछ। छोटो कटौतीको रूपमा पैसा कमाउने विचार दिमागमा आउन सक्छ, तर त्यसो गर्दा तपाईंको कठिनाइहरू पनि बढाउन सक्छ। तपाईं महिला वर्गबाट ​​लाभ लिन सक्नुहुनेछ। तपाईंको स्वास्थ्यको पनि ख्याल राख्नुहोस्।

तुला – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते होलीपछि समय तपाईको लागि धेरै राम्रो हुन गइरहेको छ। नयाँ जागिरको राम्रो समाचार पाउन सकिन्छ। वर्तमान काममा तलब वा लाभमा वृद्धि हुन सक्दछ। भाग्य तपाईको सहयोग प्राप्त योग बनेर आएको छ । पारिवारिक जीवन राम्रो हुनेछ। तपाईं साथीहरूसँगको पार्टीमा रमाउन सक्नुहुन्छ।

वृश्चिक – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु वृश्चिक व्यक्ति होलीको समयमा होशियार रहन सल्लाह दिन्छौ । त्यहाँ व्यर्थ तनाव हुन सक्छ। खर्च बढ्न सक्छ। नयाँ विवाद उत्पन्न हुने सम्भावना छ। दिने कुरा बेवास्ता गर्नुहोस् र सोचविचार गरेर मात्र लगानी गर्नुहोस्। जे भए पनि जागिर–परिवारमा सबै ठीक हुन्छ। तपाईले राम्रो भाग्य पाउनुहुनेछ।

धनु – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे व्यापारको मामिलामा लाभ लिन सकिनेछ । जीवनसाथीको सम्बन्धमा मिठास हुनेछ। बढ्दो खर्चले तनाव पैदा गर्न सक्छ, तर हातमा पैसा पर्याप्त हुनेछ। तपाईं यस हप्ता कुनै पनि धार्मिक ठाउँको भ्रमण गर्न सक्नुहुन्छ। यो हप्ता विद्यार्थीहरूको लागि पूर्ण सहयोगी रहनेछ।

मकर – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि समस्याहरू नगद अभाव कारण बढ्न सक्दछन्। दिएको पैसा पाउने कुनै सम्भावना छैन। लगानीको मामलामा सावधानीपूर्वक निर्णय लिनुहोस्। तपाईले स्वास्थ्यको बारेमा पनि केही सावधान हुनु आवश्यक छ। यस हप्ता, तपाईं पैसा कमाईसँगैगरिएको प्रयासमा केही अवरोधहरू हुन सक्छ।

कुम्भ – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द रोजगार–व्यवसायको स्थितिमा अवस्था अझ राम्रो हुनेछ। धन सहज प्राप्ति गर्न सकिन्छ। यद्यपि, अनावश्यक मानसिक तनावले तपाईंलाई घेर्न सक्छ। घर वा कार्यालयमा मानिसहरूसँग झगडामा नपर्नुहोस्। बच्चाहरूले खुशी पाउनेछन्। केही राम्रो समाचार पनि प्राप्त गर्न सकिन्छ।

मीन – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि रोजगार–व्यवसाय मा, फल इच्छा मा प्राप्त हुनेछ, तर दिमाग सन्तुष्ट रहनेछ। हतारमा निर्णय लिनुमा ठूलो नोक्सान हुन सक्छ। लगानी र पैसा लेनदेन मा सचेत रहनुहोस्। अज्ञात व्यक्तिहरूबाट पैसाको लेनदेनमा वृद्धि नगर्नुहोस्। सहयोग आमा बुबा जस्ता व्यक्तिबाट प्राप्त गर्न सकिन्छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस