प्रियंका बारे सामाजिक सञ्जालमा टिप्पणी आएपछि सासु रविना फिल्डमा उत्रिइन्, नराम्रो कमेन्ट गर्नेलाई दिइन् यस्तो झटारो

काठमाडौँ । सामाजिक संजालमा अभिनेत्री प्रियंका कार्कीले गर्भावस्थाको तस्बिर सार्वजनिक गरेपछि निकै तरंग उत्पन्न भयो । उनको खुसी दर्शाउने यो तरिकाबाट केही ब्यक्ति खुसी देखिदैनन् । उनीहरुले प्रियंकालाई नकारात्मक टिप्पणी समेत गर्छन । सामाजिक सञ्जालमा केही दिन अघि प्रियंकाले स्वीमिङ गर्दाका तस्बिर सार्वजनिक गरिन् । जसमा साथीहरुसंग उनी निकै रमाएको देखिन्थ्यो ।

त्यो तस्बिरले सामाजिक सञ्जालमा चर्चा पाएपछि उनकी सासुले समेत प्रतिकृया दिएकी छन् । सासु रविना देशराज श्रेष्ठले बुहारी प्रियंकाको बचाउ गर्दै सकारात्मक प्रतिकृया दिएकी छन् । प्रियंकाको यो क्रियाकलापको बिषयमा भने अधिकांश कलाकर्मी मौन छन् । प्रियंकाको निमन्त्रणमा उनकै युट्युव कार्यक्रममा सहभागी भएकाहरुले मात्र उनको कामको प्रशंसा गर्ने गरेका छन् । केही सामाजिक अभियन्ताहरुले भने मिडियामा केही आर्टिकल मार्फत उनको पक्षमा अभिब्यक्ति दिएका छन् ।

सामाजिक सञ्जालमा जे जस्तो प्रतिकृया आएपनि प्रियंकाको परिवारले भने उनको साथ दिएका छन् । प्रियंकाकी सासु रविनाले देशराज श्रेष्ठले समेत प्रियंकाको खुलेर साथ दिंदै स्टटास लेखेकी छन् । रविनाले सामाजिक संजाल मार्फत एउटी गर्भवती महिलाको शरिर र बिकिनीमात्र देख्ने तपाई गलत भएको समेत बताएकी छन् । उनले बुहारी प्रियंकाको समर्थन गर्दै बिकिनीमा प्रियंका अतिरिक्त सुदरी देखिएको भन्दै प्रशंसा समेत गरेकी छन् । उनले भनेकी छन् ‘उनी बिकिनी रुचाउँछिन् र यसमै आरामदायी र खुशि महसुस गर्छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस