जब अचानक वलिवूड टिभीका संस्कारी बुहारी देखि माता पार्वतीको हट एन्ड बोल्ड शैली देखेपछि फ्यानहरु…(फोटोफिचर)

बलिउड अभिनेत्रीहरु सधैं आफ्नो ग्लैमरस शैली को लागी परिचित छन्। यस्तो अवस्थामा, कहिलेकाहीँ उनी बिकिनी वा बोल्ड आउटफिटमा देखिए पनि। त्यसैले कसैले धेरै वास्ता गर्दैनन्। अर्कोतर्फ, सानो पर्दा अर्थात टीभी अभिनेत्रीहरु को बारे मा कुरा गर्दै,

अक्सर उनीहरुलाई घरेलु र सुसंस्कृत बुहारी को रूप मा देखीएको छ। घर घरमा, उनी एक सुसंस्कृत बुहारी को रूपमा चिनिन्छन । यस्तो अवस्थामा दर्शकले उनको बोल्ड स्टाइलको कल्पना गर्न सक्दैनन्, तर आज हामी तपाईंलाई टिभी को केहि यस्ता सुसंस्कृत बुहारी को बारे मा बताउनेछौं। जसको हट र बोल्ड स्टाइलले सबैलाई चकित बनायो।

श्वेता तिवारी

अभिनेत्री श्वेता तिवारी सानो पर्दा को एक प्रसिद्ध नाम हो। टीभी सिरियल कसौटी जिन्दगी बाट आफ्नो करियर शुरू गर्ने श्वेता तिवारी लाई प्रेरणा को नाम बाट सबैले चिन्छन्। शो मा उनको सुसंस्कृत बुहारी को भुमिकाले सबैलाई उनको बारेमा मोहित बनायो। तर सामाजिक सञ्जालमा श्वेता को बोल्ड र हट तस्वीरहरु सुसंस्कृत बुहारी बाट हट बेब्स बनाइयो, तर उनको शैली पनि मानिसहरु लाई मन पर्यो।

निया शर्मा

टिभी शो ‘जमै राजा’ बाट घरपरिवारमा नाम कमाउने अभिनेत्री निया शर्मा आज आफ्नो बोल्डनेस र से,क्सी फिगरका लागि परिचित छिन्। यो मात्र हैन, निया ब्रिटिश पत्रिका ईस्टर्न आई द्वारा २०१६ र २०१७ मा निया शर्मा से,क्सी एशियाई महिलाहरुको सूची मा दोस्रो र तेस्रो स्थानमा रहेको छ। उनी टेलिभिजनमा जमै राजा, इश्क मे मरजावान र नागिन जस्ता कार्यक्रमहरुमा देखिएकी छिन्।

रुबिना दिलाइक

आजकल रुबिना दिलाइक बिग बोस १४ को जित को लागी हेडलाइन्स मा छिन्। तर एकै समयमा, शो मा उनको फिगर पनि धेरै ध्यान आकर्षित गरेको छ । रुबिना पहिले नै टिभी सिरियल छोटी बहू र शक्ति मा सुसंस्कृत बुहारी को भूमिका निभाएर सबैको मनपर्ने बनिसकेकी छिन्। एकै समयमा, जब बिकनी मा उनको तस्वीरहरु सामने आए, दर्शकहरु पनि छक्क परे। रुबिनाको बिकिनी लुकलाई दर्शकले निकै रुचाएका थिए।

अविका गोर

यो सुसंस्कृत बुहारी को बारे मा कुरा गर्दा बालिका वधु फेम अविका गौर को बारे मा कुरा नहोस यो हुनै सक्दैन । कार्यक्रममा बालविवाह देखाइएको थियो। जसमा अविका एक बाल कलाकार को भूमिका निभाईन्। सानो पर्दाकी कान्छी बुहारीले दर्शकको मन जितिन्। एकै साथमा, प्रशंसकहरु बर्षहरु पछि अविका को शरीर रूपान्तरण देखेर छक्क परे।

सोनाक्षी भदौरिया

अभिनेत्री सोनाक्षी भदौरिया टिभी को पौराणिक धारावाहिक शो देवो के देव मा पार्वती को भूमिका मा देखिएकी थिइन्। सोनाक्षी शो मा आफ्नो सुन्दरता र संस्कार को कारण घर मा पार्वती को रूप मा परिचित थियो। तर जब दर्शकहरु पार्वती को बिकिनी अवतार देखे, उनीहरु धेरै आश्चर्यचकित भए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस