यी महिला ले एक्लै हुदा यस्तो सम्म गर्दा रहीछीन हेर्नूस तर चकित नहुनु होस ।।

उनलाई लिन कालो रङ्गको कारमा सेतो बुट्टेदार पोशाकमा एकजना महिला पुगेकी थिइन् ।महिलाले पनि मुखमा मास्क लगाएकी थिइन् । अधवैंशे महिला उनको प्रेमिका तारा रेग्मी हुन् । रञ्जन थु नामा बसेको साँढे आठ वर्ष रेग्मी भेट्न पुगिरहन्थिन् । श्रीमती गीतासंग सम्बन्ध नराम्रो भएका कारण उनी तारासंगै बस्ने गरेका थिए । घटना भएको दिन मात्र उनी गीता बस्ने घरमा गएका थिए ।

गीता र रञ्जनको साथमा एक एक छोरा बस्दै आएका थिए । दुई छोराका अभिभावक समेत रहेका रञ्जन पत्नी छोडेर प्रेमिका तारासंग बस्दै आएका हुन् । उनलाई लिन कालो रङ्गको कारमा सेतो बुट्टेदार पोशाकमा एकजना महिला पुगेकी थिइन् ।महिलाले पनि मुखमा मास्क लगाएकी थिइन् । अधवैंशे महिला उनको प्रेमिका तारा रेग्मी हुन् ।

रञ्जन थु नामा बसेको साँढे आठ वर्ष रेग्मी भेट्न पुगिरहन्थिन् । श्रीमती गीतासंग सम्बन्ध नराम्रो भएका कारण उनी तारासंगै बस्ने गरेका थिए । घटना भएको दिन मात्र उनी गीता बस्ने घरमा गएका थिए । गीता र रञ्जनको साथमा एक एक छोरा बस्दै आएका थिए ।
यो समाचार को उनलाई लिन कालो रङ्गको कारमा सेतो बुट्टेदार पोशाकमा एकजना महिला पुगेकी थिइन् ।महिलाले पनि मुखमा मास्क लगाएकी थिइन् । अधवैंशे महिला उनको प्रेमिका तारा रेग्मी हुन् । रञ्जन थु नामा बसेको साँढे आठ वर्ष रेग्मी भेट्न पुगिरहन्थिन् ।

श्रीमती गीतासंग सम्बन्ध नराम्रो भएका कारण उनी तारासंगै बस्ने गरेका थिए । घटना भएको दिन मात्र उनी गीता बस्ने घरमा गएका थिए । गीता र रञ्जनको साथमा एक एक छोरा बस्दै आएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस