जब ९ जना महिला एकसाथ गर्भवती भए, यस्तो छ कारण

काठमाडौं । पछिल्ला दिनहरुमा लगातार विज्ञानलाई चुनौती दिने एक पछि अर्को घटनाहरु सार्वजनिक भइरहेका छन् । यस्तै एक अनौठो घटना अमेरिकामा भएको छ । अमेरिकाको मेइन अस्पतालमा कार्यरत्त नौ जना नर्सहरुले एक साथ बचचाहरुलाई जन्म दिने भएका हुन् ।

पोर्टल्यान्डको माइन मेडिकल सेन्टरमा श्रम र डिलिवरी नर्सहरू सबैले अप्रिल र जुलाई बिचमा गरेका छन् । नर्सहरुले यस बारेमा प्रतिकृया दिदै भनेका छन्, “हामी सबैजना एकदमै खुःशी छौं किनकी हामी गर्भवती छौं, हामीलाई लाग्छ कि यो प्रत्येक समय एक खुसीको कुरा थियो, र हामी सबै एकअर्काका लागि छौं ।” अस्पतालले आफ्नो बच्चा बूमबारे गएको सोमबार सोशल मिडियामा घोषणा गरेको छ ।

अस्पतालले आमाहरुलाई बधाई दिएको छ । आठ जनाको तस्वीर राख्दै अस्पतालले बधाई दिएको हो । अस्पतालले कर्मचारीहरूको बारेमा केही व्यक्तिको चिन्तालाई ध्यानमा राखेर प्रतिक्रिया दिदैं चिन्ता नगर्न भनेको छ । अस्पतालका अनुसार यो उनीहरुको योजना हो ।

नर्सहरूले एकअर्कालाई समर्थन गरेका छन् र जन्म दिने समय सम्म जारी राख्नेछन् । नर्स अन्डेला स्पियरले भनिन्,“यो वास्तवमा राम्रो काम हो र अन्य मानिसहरु जसले गर्भवती रूपमा मात्र आफ्नो पेटहरू पप हेर्न र हेर्दै केवल यी अनुभवहरूको बारेमा कुरा गर्दै हामी हामी सँगै जान्छौ ।” सिएनएन

प्रतिक्रिया दिनुहोस