बलिउड कि नायिका उर्वशी रौतेला को निलो से,क्सि गाउनले मच्चायो तहल्का 3 घन्टा मा 18 लाख भन्दा बढिले हेरे।

उर्वशी रौतेला आफ्नो फेसनका साथै फिटनेसका लागि पनि परिचित छन्, अभिनेत्रीले आफ्नो सोशल मिडियामा एक भन्दा बढी तस्बिरहरु शाझा गरेकी छिन। साझेदारी गरिरहेकी छन्ल। यी तस्बिर हेरेर, प्रशंसकहरू हेरेको हेरै भएकाछन उर्वशीले साझा गरेको तस्बिरमा उनले लगाएको पोशाक मा अप्सरा भन्दा कम देखिएकु छैनन, तर यदि तपाईंलाई यसको मूल्य ।

उर्वशी रौतेलाले भर्खर इन्स्टाग्राममा फोटोको साथै एक बो,ल्ड भिडियो पनि साझा गरेकी छिन। अभिनेत्रीको स्टाइल भिडियोमा हेर्न लायकको छ। भिडियोको खास कुरा के हो भने उर्वशीले 5 लाखको गाउन लगाएकि छिन र त्यसमा 45 लाखको गहना पनि छ। यस भिडियोमा उनी धेरै सुन्दर देखिएकि छिन, उनको गहनाले धेरैको ध्यान आकर्षित गरेको देख्न सकिन्छ।

यो पनि पढ्नु होस:-के तपाईं ग्रीन टि पिउनुहुन्छ? मिलाएर पिउन नजाने गर्छ असर जान्नुहोस सहि उपाय र ५ असरहरु ।

ग्रीन टि तौल घटाउन प्रतिरक्षा बूस्टरको रूपमा चिनिन्छ। ग्रीन टि पिउने धेरै फाइदाहरू छन्, तर ग्रीन टि केही स्वास्थ्य सल्लाहहरूको ख्याल गरे पछि मात्र सेवन गर्नुपर्दछ। उदाहरणको लागि, बिहान खाली पेटमा ग्रीन टि पिउनु हुँदैन र जसको पाचन प्रणाली कमजोर छ, तिनीहरूले हरियो चिया पिउनु हुँदैन। आउनुहोस्, किन बिहान खाली पेटमा ग्रीन टि सेवन गर्न हुदैन? जान्नुहोस्।

टाउको दुखाई
व्यक्ति जो अधिक ग्रीन टि खान्छन्, उनीहरूलाई माइग्रेन र टाउको दुखाइ जस्ता समस्याहरूको सामना गर्नुपर्दछ। धेरै जडिबुटी ग्रीन टि मा पाइन्छन्। यस्तो अवस्थामा, जब तपाईं खाली पेट चिया पिउनुहुन्छ, यसको तापले तपाईंको दिमागलाई असर गर्दछ।

एक्ने
ग्रीन चिया खाए पछि अनुहारमा एक्ने समस्या पनि छ। यी सबै घाटाहरू खाली पेटमा ग्रीन चिया खाएकोले हुन्। यदि तपाईं खाली पेटमा ग्रीन चिया लगातार सेवन गर्न थाल्नुभयो भने, यसले धेरै छाला सम्बन्धि स,मस्याहरू हुन थाल्छ।

भोक कम गर्नु
खाली पेट ग्रीन चिया सेवन गर्नुले मेटाबोलिज्ममा प्रत्यक्ष प्रभाव पार्छ। यो गरेर तपाईले पेट जलन, भोक र एसिडको समस्या जस्ता स,मस्याहरूको सामना गर्नुपर्नेछ।

एसिडिटि
तपाईलाई ग्याँस र एसिडिटीको समस्या पनि हुनसक्छ खाली पेटमा लिएर। साथै, यसको सेवनले पित्तको रसको गठन र कामको प्रक्रियालाई असर गर्छ।
र,क्त चाप बढ्नु
खाली पेट ग्रीन चिया पिउँदा बान्ता हुन सक्छ। साथै, यसको उच्च मात्राको सेवनले घबराहट, तातो र रक्तचाप बढाउन सक्छ, त्यसैले खाली पेटमा हरियो चिया पिउनु हुँदैन।

सुझावहरू सम्झनुहोस्
बिहान ग्रीन चिया खानु उत्तम हुन्छ, तर यससँग केही खाँदा मात्र। यदि तपाइँ चाहनुहुन्छ भने, बिस्कुट वा कुनै पनि फल सेवन गर्न सक्नुहुन्छ। यस तरिकाले पिउँदा, तपाईबाट यसले धेरै लाभहरू प्राप्त गर्नुहुनेछ र सँधै स्वस्थ हुनुहुनेछ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस