यी अभिनेत्रीहरुको बोल्ड सिन देखेर सेन्सर बोर्डलाई पनि पर्यो ह,म्मे ह,म्मे.. सिन समेत हटाउनु परेको थियो । (फोटोफिचर)

हिन्दी फिल्म उद्योग मा धेरै यस्ता फिल्महरु बनेका छन्, जसमा अभिनेत्रीहरुले बोल्ड दृश्य दिएर सबैलाई चकित पारे। आजकल, हरेक एक फिल्म बोल्ड दृश्य को सिन रहेको छ। फिल्म मा अभिनेता र अभिनेत्री को बीच मा धेरै बोल्ड दृश्यहरु छन्, जो थिएटर छोडे पछि पनि चर्चामा हुने गर्छन्। कहिलेकाहीँ बोल्ड दृश्य फिल्म हिट बनाउने सबैभन्दा ठूलो कारण बन्छ। तर केहि फिल्महरुमा बोल्ड दृश्यहरु यस्ता हुन्छन् कि सेन्सर बोर्डले हटाउन पर्ने हुन्छ ।

यी अभिनेत्रीहरुले फिल्ममा बोल्ड दृश्यहरु दिए

राधिका आपटे

यो सूची मा पहिलो नाम अभिनेत्री राधिका आप्टे को हो। यसमा कुनै शं,का छैन कि राधिका आप्टे एक धेरै राम्रो अभिनेत्री हुन्। तर उनी आफ्नो अभिनय संगै ठूलो पर्दा मा आफ्नो बोल्डनेस देखाउन ला,ज मान्दिनन् । राधिका आप्टेले “बदलापुर”, “हन्टर” लगायत थुप्रै फिल्महरुमा बोल्ड दृश्यहरु दिएकी छिन्।

मल्लिका शेरावत

यदि बोल्ड सीन दिने अभिनेत्रीहरुको कुरा गर्दा मल्लिका शेरावत को नाम यसमा छैन भने, यो कसरी राम्रो हुन सक्छ? मल्लिकाले आफ्नो लगभग सबै फिल्महरुमा बोल्ड दृश्यहरु दिएकी छिन्। तर उनको सबैभन्दा चर्चित बोल्ड दृश्यहरु इमरान हाशमी संग ‘म,र्डर’ मा फिल्माईएको दृश्य हो।

करीना कपूर खान

करीना कपूर खान पनि बोल्ड दृश्य दिन बाट पछि हटिनन्। उनले सैफ अली खान संग फिल्म “कुर्बान” मा एक अंतरंग दृश्य दिएर बलिउड मा एक स,नसनी पैदा गरीदिइन । फिल्ममा उनले सैफ अली खान संग धेरै माया गर्ने दृश्य दिए।

सन्नी लियोनी

सनी लियोनी धेरै सहज संग हरेक फिल्म मा बोल्ड दृश्यहरु दिन्छिन्। फिल्मी दुनियाँमा डेब्यू गर्नु भन्दा पहिले सन्नी लियोनी वय,स्क फिल्महरु गर्थिन्। उनले आफ्नो पहिलो फिल्म ‘जि,स्म २’ मा निकै बोल्ड दृश्य दिएकि थिइन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस