शा’रीरिक सुखप्राप्ति इन्कार गरेपछि युवती जागिरबाट निकालिइन, चोली नाप्दा इ’ज्जत जोगाउन मुस्किल

काठमाडौं । आफ्ना मालिकलाई भौ’तिक सुख दिन नसक्दा एक युवतीले जागिर गुमाउनु परेको छ । भारत, गुजरातको सुरत सहरको विभिन्न भागमा यस्ता दुई घटनाहरू बाहिर आएका छन् । दुबै घटनामा प्रहरीले उजुरी दर्ता गरेको छ र अनुसन्धान सुरु गरेको छ । यद्यपि एक जना पनि आरोपीलाई पक्राउ गरिएको छैन ।

ती युवती कतारगामकी हुन् र उनी फाइनान्स कम्पनीमा काम गर्न गइन् । कम्पनीमा काम सुरु गर्दा मालिक अंकित चोटालियाले सिकाउने वचन दिएका थिए । जानकारी अनुसार उनले ति युवतीलाई ल्यापटपमा काम सिकाउँछु भनेको खुल्न आएको छ । अंकितले ती युवतीलाई तिम्ले आगामी दिनहरुमा सम्पूर्ण कार्यालय तिम्ले चलाउनु पर्छ भनेका थिए । यसैबीच, आरोपी अंकितले युवतीलाई आफ्नो प्रेममा फसाउन सुरु गरेका थिए ।

एक दिन अंकितले शा’रीरिक सुखप्राप्तिका लागि जोड दिए । युवतीले नमानेपछि उनी रिसाउन थालेको बताइएको छ । उनी काममा आउँदा अंकित रिसाएर उनको अ’पमान गर्न थालेका थिए । अंकितले आफुले जे भन्यो त्यो गर्नुपर्छ भन्दै द’बाब दिने गर्थे । अन्त्यमा उनले ति युवतीलाई मैले भनेको नमान्ने हो भने अब काममा आउन आवश्यक छैन भनेका थिए ।

युवतीले आफ्नी आमालाई घटनाको बारेमा सबै बताइन् । जब ती युवतीकी आमा, बुहारी र दाइ आरोपितलाई मनाउन गए, उनी झन विवाद गर्न थाले । पीडित युवतीले पीडकलाई दु’र्व्य’व’हा’र र एससी एसटी ऐन अन्तर्गत उजुरी गरेकी छिन् ।

अर्को घटना बनारसको चौका घाटमा बस्ने २४ वर्षीया युवतीको हो । त्यहाँ लुगाहरू किन्न सूरत आएकी एक युवतीमाथि गलत काम भएको हो ।

७ अक्टुबरमा, उनी बाम्बे बजार नजिक ग्लोबल र नयाँ बम्बे बजार गएकी थिइन । बेलुका ४ बजे युवतीले एक चोली मन पराइन् । उनले चोली लगाएर नाप लिन थालिन् । यसैबीच त्यहाँ काम गर्ने शैलेश चोली लगाउने बहानामा दु’र्व्य’व’हा’र गर्न थाले । शैलेशको ह’र्कतले हैरान भएकी महिलाले १०० नम्बरमा कल गरेर घटनाबारे पुलिसलाई बताइन् । प्रहरीले उजुरी दर्ता गरी अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस