फेसबुक लभ:कुमारी युवती पाए सोचेका पुरुष जब पहिलोपल्ट श्रीमतीको ओछ्यानमा पुग्छ,त्यसपछी पर्दाफाश सोच्दै नसोचेको कुरा,पुरा हेर्नुहोस

एक जना पुरुषले फेसवुकमा लभ परेर युवतीलाई दो’स्रो श्री’मती बनाएर ल्याए । उनले पहिलो श्रीमती गु’माएका थिए । पहिलो श्रीमतीको नि’धन पछि उनी दोश्रो श्रीमतीको खोजीमा भएकै बेला एक युवती फेसवुकमा फेला परिन् । ति युवतीसंग कुराहुँदै जाँदा माया बस्यो । परिवारका सदस्यसंगको सहमतिमै उनीहरुको वि’वाह भयो । तर उनको त्यो विवाह पनि सुखद भएन ।

विवाह पछि श्रीमतीको बारेमा अनौठो रहस्य खुल्यो । यो घ’टना भारतको हो । ती ४६ बर्षिय पुरुष अलिगढका भएको बताइन्छ । पहिलो पत्नीवाट ३ छोरी भएका उनले दो’स्रो श्रीमती ल्याएका थिए । उनीहरुको परिवारका सदस्यको सहमतिमा मन्दिरमा विवाह भएको थियो । उनले ति युवतीलाई यति माया गर्थेकी विवाह पनि विशेष दिनमा गरे ।

अलिगढको सासनी गेटार क्षेत्रको यस घटननामा पारिवारिक सहमतिमै ती महिलालाई बिवाह गरेर ती पुरुषले घर ल्याएका थिए । भ्यालेन्टाइन डे को साइतमा १४ फेब्रुवारी २०२० को दिन मन्दिरमा विवाह भएको थियो । तर विवाह भएकै दिन उनको अ’नौठो ब्यव’हार देखेर परिवारका सदस्य छ’क्क परे ।

सु’हा’गरा’तकै दिन श्रीमती सौताका छोरीसंग सु त्न गइन् । खाना खाएपछि उनले छोरीहरुसंग समय विताउने भनिन् त्यसलाई श्रीमानले पनि अनुचित मानेनन् र पठाइदिए । तर त्यसको केही दिन उनको जे’ठी छोरी अ’नौठो कुरा लिएर प्र’हरीकहाँ गइन् ।

भारतीय मिडिया आजतकका अनुसार ती पुरुषकी १९ बर्षिया जेठी छोरी आफ्नी सौतेनी आमा बि’रुद्ध उ’जुरी लिएर प्रहरी कार्यालय गइन् । उनले उजुरीमा सौतेमी आमाले आफुहरुसंग यौ न कृ या कला प ग’र्ने गरेको बताइन् । आफुहरुलाई कु’नै औ’षधी खु’वाएर आमाले यस्तो गर्थिन । आफु र बहिनीलाई औ’षधी खु’वाएर नराम्रो काम गरेको भन्दै प्र’हरीमा पुगेपछि श्रीमान झ’सं’ग भए । ती महिला आफूलाई नर्स भनेर चिनाउँथिन् ।

आफू र बहिनीमाथि आफ्नै सौ’तेनी आमाबाट अ’नैतिक काम हुन थाले’पछि जेठी छोरी प्रहरी समक्ष पुगिन् । प्र’हरीले पत्ता लगाए अनुसार ती महिलाको यो चौ’थो विवाह थि’यो । उनको यसअघि सं’लग्न घ’टनाहरुबारे पनि प्रहरीमा उजुरी परेको बताइएको छ । अहिले ति महिलालाई प्र’हरीको जिम्मा लगाइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस