यी चर्चित अभिनेत्रीको यस्तो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा रातारात भाइरल…..

काठमाडौं । चर्चित बलिउड अभिनेत्री उर्वशी रौतेला सामाजिक सञ्जालमा एकदम सक्रिय छिन् । उनी प्रायः आफ्ना फोटोहरू र भिडियोहरू साझा गर्ने गरेकी छिन् । उनी फ्यानहरूसँग राम्रो जोडिने गर्दछिन् ।

हालसालै, उर्वशी रौतेलाको एक भिडियो धेरै भाइरल भइरहेको छ, जसमा उनी ‘द फ्लाइङ्ग सिख’ अर्थात ‘मिल्खा सिंह’ सँग भेट गरेकी छिन् । खास कुरा के हो भने मिल्खा सिंहलाई भेट्ने बित्तिकै उर्वशी रौतेलाले उनको खुट्टा ढोगेकी छिन् । उनी आफैले यस भिडियोलाई आफ्नो इन्स्टाग्राम खाताबाट साझा गरेकी छिन् । उनको उक्त व्यवहार धेरैलाई मन परेको छ ।

उर्वशी रौतेलाको यस भिडियोमा, प्रशंसकहरूको टिप्पणीको वर्षा छाएको छ । सबैजना उर्वशी रौतेलाको व्यवहार र उनको साधारण शैलीको प्रशंसा गरिरहेका छन् । भिडियो साझा गर्दै अभिनेत्रीले लेख्छिन्, ‘महान व्यक्ति मिल्खा सिंह सरलाई भेट्नु साँच्चै आश्चर्यकर्मको भावना हो ।

(फ्लाइङ्ग सिख र फिल्ड स्प्रिन्टर, जसले भारतीय सेनामा छँदा खेलको परिचय दिए।) एक भिडियोमा उर्वशी रौतेला उनको खुट्टा छुन आएको देखिएकी छिन् । अर्को भिडियोमा उनीसँगै उभिइरहेकी छन् र फोटो क्लिक गर्दैछिन् ।

उर्वशी रौतेलाले सनी देओलसँग बलिउड डेब्यू गरेकी थिइन् । उनको पहिलो फिल्म ‘सिंह साहेब दि ग्रेट’ थियो, जसमा उनले सनी देओलकी पत्नीको भूमिका निभाएकी थिइन् । यस पछि, उनी ‘ग्रेट ग्रान्ड मस्ती’ मा पनि देखा परिन् ।

उर्वशी रौतेलाले पनि ‘हेट स्टोरी–४’ को साथ धेरै चर्चा पाइन् । कामको बारेमा कुरा गर्दा उर्वशी रौतेलाको गीत ‘एक हीरा दा हर लादे यार’ लकडाउन अघि रिलीज भएको थियो । यो गीत सामाजिक सञ्जालमा मन पराइएको छ । यस अघि उर्वशी रौतेला फिल्म पागलपंतीमा देखा परेकी थिइन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस