यी १४ बर्षे बालिकाको ‘हट फिगर’ले खिच्यो बिश्वको ध्यान, हेर्नुहोस् तस्बिर

कसैलाई प्रकृतिले बरदान नै दिएको हुन्छ । लामो समयदेखि अलेक्जेन्डरो नाम गरेकी एक बालिका खुबै भाइरल भइरहेकीछिन् । उनी भाईरल हुनुको कारण हो उनको फिगर । उनी १३/१४ बर्षदेखि नै भाइरल हुन पुगिन् । तर उनी हाल १५ वर्षिकी भइन् ।

उनको नाम अलेक्जेन्डरो टोरेगोसो साँग इन्डोनेसियाली १५ वर्षिया साँगको चर्चा सानै उमेरबाट चुलिएको हो । अलेक्जेन्डरो टोरेगोसो अहिले समाजिक संजालमा भाइरल भएकी छिन् । सानो उमेरमै फिगरका कारण उनी फेसबुकमा भाइरल भएकी हुन् ।

इन्डोनेसियाको अनलाईन ओकेजोन लेख्छ,निश्चित रूप देखि वातावरण, इन्टरनेट, र यस्तै विभिन्न कारणहरुले बच्चाको शरिरको बनावटमा प्रभाव इन्डोनेसियाको अनलाईन ओकेजोन लेख्छ,निश्चित रूप देखि वातावरण, इन्टरनेट, र यस्तै विभिन्न कारणहरुले बच्चाको शरिरको बनावटमा प्रभाव पर्दछ ।अलेक्जेन्डरोको स्वामित्वमा रहेको इन्स्ट्रग्राम र फेसबुकमा धेरैँ फलोअर्स पनि छन् ।

उनको अनुहार वास्तवमा सुन्दर छ । लामो कपालको संयोजन, मिलेका आँखीभई, मीठो मुस्कान र थुप्रै कारणले स्वाभाविक रूपमा यी बालिकालाई सुन्दर बनाएको छ । अलेक्जेन्डरो टिकटकमा पनि सक्रिय छिन् । उनि निरन्तर आफ्ना टिकटक भिडियो आफ्नो फेसबुक, इन्स्टा र टिकटकमा सेयर गर्दै आएकि छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस