७ घोडाको तस्बिर लगाउनुअघि जान्नुहोस् लगाउनुको कारण, सही दिशामा राख्नु जरुरी छ !

काठमाडौं ,घर सजाउनका लागि मानिसहरु घरमा पेन्टिङ लगाउने गर्छन् । घर र कार्यालयको भित्तालाई चित्रकारीले सजाउनुहोस्। तर वास्तुशास्त्रका अनुसार घरमा पेन्टिङ लगाउनुअघि त्यसको पूर्ण जानकारी हुनु आवश्यक हुन्छ । अक्सर मानिसहरूले घरमा 7 घोडाहरूको फोटो खिच्छन्। कतिपयले यसलाई शौक बनाउँछन्। कतिपयले यो चित्र विशेष कारणका लागि लागू गर्छन्।

वास्तु अनुसार यो तस्विर घरमा राख्नु शुभ मानिन्छ । यो तस्विर घरमा राख्नाले घरमा सकारात्मकताको वास हुन्छ र नकारात्मकता हट्छ । यसबाट घरपरिवारका मानिसहरुको उन्नति र सफलता मिल्छ । तर यस पेन्टिङको फाइदा सही दिशामा प्रयोग गर्दा मात्र प्राप्त हुन्छ।

भित्तामा ७ घोडाको यस्तो तस्बिर राख्नुहोस्-

यदि तपाई घरमा ७ वटा घोडाको तस्बिर राख्ने सोचमा हुनुहुन्छ भने ख्याल राख्नुहोस तस्विरमा रहेका घोडालाई लगामले बाँध्नु हुँदैन । साथै, उनको अनुहार खुसी मुद्रामा हुनुपर्छ। सात घोडाहरू स्पष्ट देखिने हुनुपर्छ। घोडा पनि दौडिरहेको देखिन्छ ।

घोडाको तस्बिर यहाँ राख्नुहोस्-

वास्तुका अनुसार कुनै पनि कुराको फाइदा लिनको लागि त्यसलाई सही दिशामा राख्नु आवश्यक हुन्छ। यो चित्र राख्नको लागि पूर्व दिशा राम्रो मानिन्छ। साथै, यदि तपाइँ यसलाई व्यवसाय वा कार्यालय आदिमा राख्न चाहनुहुन्छ भने, यसको लागि दौडिरहेको घोडाको चित्र राख्नुहोस्। तस्विरलाई कार्यालय वा कार्यस्थल भित्र आउँदै गरेको देखिने गरी राख्नुहोस्। यसलाई दक्षिणी पर्खालमा राख्नुहोस्।

७ घोडाको फोटो खिच्नुको फाइदा

घरमा घोडाको तस्विर राख्नाले माता लक्ष्मीको कृपा प्राप्त हुन्छ । हरेक क्षेत्रमा सफलता मिल्छ । राम्रो काम र जागिरमा पदोन्नति तथा मान-सम्मान बढ्नेछ। यसलाई लागू गर्नाले सुविधामा वृद्धि हुन्छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस