बिहे गर्न बेहुलासँग विदेश जान लागेकी बेहुली लाखौं नगद र सामान लिएर एयरपोर्टबाट फरा

काठमाडौं । बिहे हुनुअघि नै बेहुलीले बेहुलालाई चुना लगाएर भागिन् । वास्तवमा, दुवै विवाहका लागि अर्कै देश जाँदै थिए। एयरपोर्टमा बेहुलाको आँखामा छारो हाल्दै बेहुली झण्डै ८ लाख रुपैयाँ र सबै सामान लिएर भागिन् ।

कुरा बेलायतको हो । दुलहा र दुलहीको उमेर ३० देखि ४० वर्ष रहेको बताइएको छ । समाचार अनुसार उक्त व्यक्ति बेलायतका बासिन्दा हुन् । यो जोडीले एक दिनअघि नै इन्गेजमेन्ट गरेका थिए । दुवैले हिथ्रो एयरपोर्टमा चेक इन स्टाफलाई आफूहरू विवाहका लागि रोम जाँदै गरेको बताए ।

उडानको लागि पर्खँदै गर्दा, पुरुष मंगेतरसँग सबै सामान छोडेर शौचालय गए। जब उनी फर्किए, मंगेतर त्यहाँ थिइनन्। युवती त्यहाँबाट सबै सामानसहित बेपत्ता भइन् । बेहुलाले टर्मिनल ५ का कर्मचारीलाई बताएअनुसार विवाहका लागि उनले मंगेतरलाई करिब ५ लाख रुपैयाँ दिएका थिए जुन लिएर उनी भागेकी हुन् ।

यो घटना देख्ने एक व्यक्तिले भने– उनी निराश थिए । विशेष कुरा के हो भने यी दुबैको हालै भेट भएको थियो र ती पुरुष केटीको मायामा पुरै डुबेका थिए । ती पुरुषले एक दिनअघि युवतीलाई प्रपोज गरेका थिए जुन युवतीले स्वीकार गरिन् ।

ती व्यक्तिले थप भने- यो जोडीले रोममा बिहे गर्ने योजना बनाएका थिए र त्यहाँ जाँदै थिए। यसै क्रममा यो घटना घट्यो । कर्मचारीले युवतीलाईलाई जताततै खोजे तर कतै भेटिएन । युवती बिमानस्थलबाट भागेकी थिइन् वा बिमानस्थलबाट अर्को देशमा गएकी थिइन् भन्ने अहिलेसम्म खुल्न सकेको छैन । पछि प्रहरी बोलाइयो ।

यस विषयमा अनुसन्धान थालिएको महानगरीय प्रहरी प्रवक्ताले जानकारी दिए । उनले भने–अनुसन्धान भइरहेको छ । घटनामा हालसम्म कोही पक्राउ परेका छैनन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस