मेरो यो अवस्था भयो भन्दै सेयर गरेको अभिनेत्री माधुरी दीक्षितको तस्विरले हंगामा मच्यायो

गोर्खाली खबर

काठमाडौं । कुनै बेलाकी चर्चित बलिउड अभिनेत्री माधुरी दीक्षित अब फिल्महरुमा कम देखा पर्ने गर्छिन । तर उनी सामाजिक सञ्जालमा धेरै सक्रिय छिन् । उनी आफ्ना फ्यानहरुलाई मनोरञ्जनात्मक बनाइराख्छिन् । अभिनेत्रीले आफ्नो परिवारसँग गुणस्तरीय समय बिताउने गरेकी छिन् ।

कहिलेकाँहि सामाजिक सञ्जालमा उनले रमाइला रमाइला पोष्ट गरेर फ्यानहरुलाई खुःशी दिने गर्छिन् । भर्खरै माधुरीले उनको एउटा तस्विर साझा गरेकी छिन्, जसमा उनी ह्यारी पोटरको पोजमा देखिएकी छिन् । माधुरीको यो तस्विर सामाजिक सञ्जालमा तिव्र रूपमा भाइरल भइरहेको छ ।

माधुरी दीक्षितले इन्स्टाग्राममा उनका दुई तस्विर सेयर गरेकी छिन् । यसमा उनी ह्यारी पोटर स्टाइलमा चश्मा लगाएको अवस्थामा छिन् । माधुरी दीक्षितले तस्विरका साथ क्याप्शनमा लेखिन्, ‘लगातार ह्यारी पोटर चलचित्र हेर्दा, मेरो यो अवस्था भयो ।’ तपाईंलाई जानकारी गराउ कि ह्यारी पोटर श्रृंखला विश्वव्यापी रूपमा देखिने सबैभन्दा लोकप्रिय फिल्म श्रृंखला हो ।

ह्यारी पोटरको जादू यस्तो छ कि जो कोहीले पनि यो फिल्म हेर्छ र यसको प्रशंसक हुन्छ । माधुरी दीक्षितले पनि आफ्नो खाली समय यस विशेष तरीकामा प्रयोग गरीन् । माधुरीको यो शैली पनि धेरै रमाइलो देखिएको छ ।

कामको बारेमा कुरा गर्दा अभिनेत्री दीक्षितले केही समय अघि उनको तस्विर साझा गरेर काममा फर्किने संकेत दिएकी थिइन । अभिनेत्रीद्धारा सेयर गरिएको तस्विर उनको घरमा छिन र उनको हातमा केही कागजहरू छन् जुन उनी ध्यानपूर्वक अध्ययन गर्दैछिन्। यस्तो देखिन्छ कि प्रतिलिपि वा स्क्रिप्ट उसको नयाँ परियोजनाहरूमा संलग्न छ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस