पाकिस्तानको नार्कोटिक्स ब्यूरोले अष्ट्रेलिया जाने पार्सलबाट क्रिस्टल मेथ बरामद गरेको छ

इस्लामाबाद [पाकिस्तान], (एएनआई): लागूऔषधको तस्करी र प्रयोग विरुद्ध लड्न पाकिस्तान ब्यूरोले हालै 49 किलोग्राम लागूऔषध जफत गरेको छ र अष्ट्रेलियामा क्रिस्टल मेथ तस्करी गर्ने प्रयासलाई विफल पारेको छ, मिडिया रिपोर्टहरूले उल्लेख गरेका छन् ।

लागूपदार्थको दुरुपयोगले पाकिस्तानका युवाहरू, विशेष गरी विद्यार्थीहरूमा ठूलो असर गरिरहेको छ । यसप्रकारको लतले अपराधको जीवनलाई उकासिरहेको छ।

लागूऔषध विरुद्धको यो भर्खरको बिहीबारको क्र्याकडाउनले कराचीको सबैभन्दा लोकप्रिय राजमार्ग, शाहराह ए फैसलमा रहेको स्थानीय क्यारियर कम्पनी मार्फत अष्ट्रेलियामा लागूऔषध तस्करी गर्ने तस्करहरूले असफल प्रयास गरेको पाकिस्तान अब्जर्भरले रिपोर्ट गरेको छ।

लागूऔषधको पार्सल महिला र बालबालिकाको लुगा भित्र लुकाइएको थियो, मिडिया पोर्टलले एएनएफ प्रवक्तालाई उद्धृत गर्दै रिपोर्ट गरेको छ ।

लागुऔषध नियन्त्रण बलले तस्करलाई लागुऔषध नियन्त्रण ऐन अन्तर्गत मुद्दा दायर गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस